Jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień?

Każdą edycję prowadzę w ograniczonych ilościowo grupach, stawiając na JAKOŚĆ.
Chcę mieć wystarczająco dużo czasu, aby móc poświęcić go każdemu z uczestników.

 • Jest to szkolenie on-line co oznacza, iż możesz wziąć w nim udział Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ZIEMI.
 • Trafiłeś na osobę, dla której dawanie wartości drugiemu człowiekowi jest na pierwszym miejscu. Każdego z kim współpracuję nie traktuje jak “klienta”, a jak przyjaciela którego obdarzam troskliwą opieką, dobrym słowem i wsparciem.

Najbliższa edycja:

TRWA AKTUALIZACJA SZKOLENIA

Do tej pory zapraszam na mini szkolenie
“4 kroki do manifestacji” >

Jeśli masz pytanie napisz do mnie: elzbieta@maszke.pl

 Opinie tych, którzy przeszli to szkolenie

Szkolenie jakie stało się moim udziałem, to wyjątkowy czas z wielu powodów!

Po pierwsze z powodu osoby prowadzącej – ponieważ to chodząca dobroć i radość życia, którą niesie i zaraża tych , którzy znajda się w jej polu oddziaływania:)

Po drugie – materiał do szkolenia jest świetnie przygotowany , przejrzysty i klarowny. Podobała mi się forma Mp3!!!

Po trzecie Ela – natychmiast reaguje na każde pytanie – jest to rozmowa z człowiekiem po drugiej stronie ekranu nie z automatem! Nie liczcie na to że będzie łatwo i że poczytacie tylko sobie.

Ela jest wymagająca co mobilizuje do pracy ! Dzięki takiej postawie wynosimy z tego szkolenia to co najlepsze! POLECAM KONTAKT W JAKIEJKOLWIEK FORMIE Z ELĄ BO TO WYJĄTKOWY CZŁOWIEK

Grażyna J.

Moje życie i postrzeganie wszechświata zmieniło się bardzo w ciągu tych 12 dni! Cudownych 12 dni. Twoje szkolenie sprawiło ze zostałem “Kowalem własnego losu”. To twoje szkolenie nauczyło mnie jak marzenia stają się rzeczywistością, jak być szczęśliwym, wolnym i radosnym człowiekiem każdego dnia. Jestem pełen uznania i wdzięczności za to co robisz. Było super… Nie zapomnę tego do końca życia. Dziękuję

Artur T.

Kurs był odpowiedzią na to, czego szukałam; był odpowiedzią na pytanie: jak w praktyce zastosować to, co znam z teorii? To doskonały początek Nowego i impuls do dokonania pozytywnych zmian – a to zawsze warto zrobić!!! Uczestnictwo w kursie? Warto– szczególnie wtedy, kiedy zamiast czekać wolimy działać :-)

Sylwia Sz.

Wskazałaś mi drogę jak żyć, aby życie sprawiało mi radość. Twój kurs jest pełen ciekawych i…, mówię tu z całą pewnością,skutecznych ćwiczeń. Wszystko jest dopracowane w każdym szczególe. Uważam też, ze Twój kurs, biorąc pod uwagę wartość jaką ze sobą niesie, jest wart o wiele wyższej ceny. Jestem wdzięczna, że pojawiłaś się na mojej drodze:).

Edyta M.

To szkolenie to najlepiej zainwestowane jak dotąd przeze mnie pieniądze:), czuję się świetnie, świetnie się bawiłam, a ćwiczenia wykonywałam z przyjemnością. Przez te dwanaście dni było po prostu magicznie :) a teraz po zakończeniu szkolenia nadal jest magicznie. Dziękuję Ci Elu, że mogłam uczestniczyć w tym szkoleniu!

Marzena N.

Cały czas jestem nakręcona, cieszę się i raduję, czuję to w sercu, a co jest tego wynikiem? Właśnie przed chwileczką dowiedziałam się, że wreszcie otworzyły się szeroko drzwi do spełnienia mojego pragnienia! ZMIENIAM MIESZKANIE NA WIĘKSZE GDZIE BĘDĘ MOGŁA TWORZYĆ SWÓJ WŁASNY SALONIK FRYZJERSKI…BOŻE JAKIE TO PIĘKNE!

Nie nie,to nie zbieg okoliczności że teraz nagle wszystko idzie po mojej myśli.

Ja dobrze wiem że to Ty mnie nauczyłaś Elu jak to wszystko zmanifestować.

Jak dla mnie jesteś najmądrzejszą kobietą jaką znam i wiem na pewno że będę ci wdzięczna do końca życia,bo to jest ogromny krok w moim życiu :D

Monika W.

Jestem pod głębokim wrażeniem Pani Elżbiety, która w sposób niezwykle profesjonalny przygotowała tematykę szkolenia, program i materiały szkoleniowe.

Absolutnie warto skorzystać z tej wiedzy i inspiracji. Od pierwszych dni szkolenia moje życie zaczęło się zmieniać na lepsze. Jedno z pragnień praktycznie już się zrealizowało, kolejne są w trakcie realizacji i dzięki inspiracjom wynikającym z tego szkolenia, wiem że na pewno się spełnią.

Jednym słowem REWELACJA!!! Na pewno warto wziąć udział w tym szkoleniu. Polecam wszystkim!!!

Rafał K.

Bez wątpienia mogę powiedzieć, że Twoje szkolenie było punktem zwrotnym w moim życiu. Szkolenie szczerze polecam. Jeśli zastanawiasz się czy wsiąść w nim udział to nie ma na co czekać. Dzięki szkoleniu dowiesz sięjak wykorzystać Prawo Przyciągana w swoim życiu i bez wątpienia lepiej zrozumiesz samego siebie!

Anna Cz.

Należą Ci się słowa wdzięczności. Kurs przygotowałaś znakomicie i profesjonalnie. Elu, potrafisz wspaniale uczyć jak wytyczać odpowiednie cele i w jaki sposób sami możemy wpływać na poprawę naszego życia.

Masz niesamowity dar umiejętności przekazywania. Współpraca z Tobą to prawdziwy zaszczyt dla mnie!

Z przyjemnością wezmę udział w każdym kolejnym kursie prowadzonym przez Ciebie.

Lidia G.

Szkolenie przeprowadzone przez Ele polecam każdemu rozsądnemu człowiekowi, który w życiu obrał drogę sukcesu i proszę uwierzcie mi, ze szkolenie to definitywnie przyczyni się do znacznej poprawy pozytywnego nastawienia do życia i do zmian z nim związanych.

Wojciech Z.

Więcej opinii TUTAJ >>>

Pod powłoką fizycznego ciała wszyscy jesteśmy tacy sami, jednak tutaj w tej fizycznej czasoprzestrzeni każdy z nas jest inny.

Ma inną, indywidualną mapę myśli, inaczej odbiera dane słowa, ma inne programy zakodowane w swoim umyśle, zdobył inne doświadczenia - każdy z nas definiuje życie inaczej.

Jednak coś nas łączy w tej fizyczności. Jeśli chcemy się rozwijać, ulepszyć swoje życie, musimy wyjść myślami,  świadomością POZA nasze fizyczne postrzeganie.

Tylko wtedy gdy zaczniesz myśleć i mówić inaczej ( pozytywnej ) będziesz mógł wejść w inną ( ulepszoną ) wersję rzeczywistości. Ile mniej bólu i łez byłoby gdyby ludzie zaczęli postrzegać, iż istnieje wiele, wiele PRZERÓŻNYCH wersji życia do których mogą się dostroić.

Co to znaczy dostroić? Każda wersja rzeczywistości rządzi się swoimi prawami, odpowiadającymi częstotliwości danej energii.

 • Jeśli chcesz wejść i doświadczyć rzeczywistości, w której jest miłość, musisz postrzegać siebie i innych Z MIŁOŚCIĄ
 • Jeśli chcesz wejść i doświadczyć rzeczywistości, w której jest zdrowie, musisz postrzegać siebie i innych JAKO ZDROWYCH
 • Jeśli chcesz wejść i doświadczyć rzeczywistości, w której jest bogactwo, musisz postrzegać siebie i innych JAKO BOGACZY

Wiele osób mówi słowami „chcę miłości, chcę zdrowia, chcę bogactwa” ALE NIE SĄ ani miłością, ani zdrowiem, ani bogactwem.

To NIE JEST trudne, ani zawiłe wręcz przeciwnie TO PROSTE I OCZYWISTE, lecz dlaczego większość osób ma problem z doświadczeniem takiej rzeczywistości jaką chcieliby???

Ponieważ w ich umysłach, zakodowane są programy, które skutecznie  blokują ODCZUWANIE tego co chcą doświadczyć. 

 • TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez wgranie nowych, ulepszonych słów, zdań, przekonań możliwa jest zmiana.

Nie możesz zmienić tego co było, możesz jednak ZACZĄĆ Z NOWEGO MIEJSCA.

—————————————————————————–

Jaka jest inwestycja za 12 dni indywidualnej współpracy?

650 zł

Wykupuję udział >>

Jeśli masz pytanie napisz do mnie: elzbieta@maszke.pl

CO MYŚLI NA TEMAT WZIĘCIA UDZIAŁU JEDNA
Z UCZESTNICZEK?

“O wartości tego szkolenia, jego plusach i dlaczego je polecam mogłabym pisać jeszcze długo ale nie o to chodzi. Więc powiem nie traćcie czasu i zapiszcie się na szkolenie a sami zobaczycie jak ono zmieni wasz sposób postrzegania świata. Jeżeli chcecie być pewni, że wykorzystacie swój czas i pieniądze w dobry sposób to to szkolenie jest dla was. Wszystko krótko, zwięźle i na temat po prostu kwintesencja Prawa Przyciągania.

CAŁĄ OPINIĘ MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ 

—————————————————————————–

 O szkoleniu

Przypomnij sobie dzień, w którym pierwszy raz usłyszałeś/aś, a może przeczytałeś/aś o Prawie Przyciągania.

 • Czy od tamtego czasu podniosłeś/aś poziom swojego życia?
 • Czy jesteś bardziej radosny/a i szczęśliwy/a?
 • Czy czujesz się spełniony/a?

Jeżeli stosujesz się do teorii prawa przyciągania, które w najbardziej uproszczonej formie brzmi „podobne przyciąga podobne”, lecz efekty jakie otrzymujesz nie zadowalają cię, ponieważ:

 • Nie czujesz się do końca spełniony/a w swoim życiu
 • Czegoś ci brak
 • Nie potrafisz CELOWO I ŚWIADOMIE kierować energią jaką wytwarzasz każdego dnia

Szkolenie „Jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień” odmieni Twoje myślenie, postrzeganie, odczuwanie – ODMIENI WSZYSTKO.

Dzięki niemu przejdziesz mentalną transformację.

Czy zdajesz sobie sprawę, iż istnieje NIEOGRANICZONA liczba twoich potencjalnych wersji życia?

Dosłownie WSZYSTKO może się zdarzyć, dopóki ty sam ŚWIADOMIE I CELOWO nie zaczniesz wybierać tego  JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ twoje przyszłe doświadczenia.

Nie zdając sobie z tego sprawy myślimy, że to co do nas przychodzi, to co nas spotyka, jest niezależne od nas i naszego nastawienia, a to pierwszy krok do oddania swojego życia w pętle NIEŚWIADOMEGO TWORZENIA.

Łatwo jest tworzyć swoje przyszłe doświadczenia, jednak najpierw trzeba nauczyć się zarządzać energią jaka przepływa przez nas.

Jesteśmy świadomością, która ma wpływ na materie.

Nie ma takiego drugiego szkolenia, nie ma takiej drugiej prowadzącej :-)

Wiele osób odmieniło swoje doświadczenie po tym szkoleniu i ty możesz tego doświadczyć.

Dlaczego warto w nim uczestniczyć?

 1. Ponieważ to szkolenie jest gotową instrukcją ŚWIADOMEGO I CELOWEGO POSŁUGIWANIA SIĘ PRAWEM PRZYCIĄGANIA.
 2. Mało tego! To jedyne szkolenie gdzie każdego dnia po przyswojeniu materiału z lekcji jaką przygotowałam, będziesz wykonywał(a) zadania, które pozwolą ci od razu W PRAKTYCE zastosować to czego się nauczysz.
 3. To nie wszystko! Przez 4 dni szkolenia będziesz pracował/a nad dwoma swoimi pragnieniami. Pokażę ci krok po kroku jak przyciągnąć do swojego życia WSZYSTKO co tylko będziesz chciał/a

“Wszystkie porady zawarte w szkoleniu są jak najbardziej prawdziwe. Dzięki nim udało mi się już w trakcie trwania szkolenia zmaterializować dwie rzeczy, o których marzyłam.

Jestem w doskonałym absolutnie nastroju, cieszy mnie wszystko, bardzo zwiększyła się moja siła oddziaływania i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Warto inwestować w siebie, warto się rozwijać, warto sprawiać sobie przyjemność , a to wszystko na pewno ten kurs zapewnia. Cena jest przystępna i na pewno warta zapłacenia.

Gdybym miała raz jeszcze go wykupić i przerobić , zrobiłabym to z wielka radością!

Cennet K – uczestniczka szkolenia.

JAK PRZEBIEGA SZKOLENIE:

 1. Szkolenie zaczyna się np. w sobotę
 2. Już w piątek wieczorem piszę do ciebie maila, przesyłając dostęp do pierwszej lekcji  ( lekcji sobotniej )
 3. Na zapoznanie się z materiałem szkolenia oraz wykonanie zadań, które w praktyce nauczą cię zarządzać prawem przyciągania masz cały dzień oraz całą noc.SZANUJĘ TWÓJ CZAS i zachęcam do tego, abyś TY sam świadomie każdego dnia, przeznaczał tyle czasu ILE CHCESZ I KIEDY CHCESZ swojej nowej ulepszonej rzeczywistości!Każdy pracuje swoim tempem, w godzinach jakie mu najbardziej odpowiadają.
 4. Wybierasz więc najbardziej odpowiadającą ci porę i w sobotę pracujesz nad lekcją pierwszą.
 5. Ja w sobotę wieczorem ślę do ciebie lekcję drugą ( lekcję na niedzielę )
 6. Gdy zapoznasz się z lekcją i odrobisz zadania przesyłasz mi je najpóźniej do ok południa w niedzielę, abym mogła je sprawdzić i jeżeli zajdzie taka potrzeba skorygować – dzięki temu na bieżąco będziesz wiedział(a) nad czym musisz jeszcze popracować

Tak działasz w indywidualnej współpracy ze mną przez 11 dni, 12 natomiast mamy konsultacje mailowe, gdzie piszesz mi swoje pytania dotyczące prawa przyciągania, a ja precyzyjnie na nie odpowiadam.

 • Otrzymasz możliwość przepracowania każdego zdania pod moim bacznym okiem.
 • Będę na bieżąco sprawdzała twoje poczynania i informowała cię o postępach, bądź o tym nad czym ewentualnie będziesz musiał/a jeszcze popracować.
 • Dzięki temu, iż każda lekcja będzie przeznaczona na inny dzień, zyskasz dużo systematyczności i czasu na przemyślenia.
 • Będziesz miał/a konsultacje mailowe ze mną,gdzie odpowiem na każde twoje pytanie związane ze świadomym stosowaniem prawa przyciągania.To ważne ponieważ czasem, jest tak iż są dziedziny naszego życia, w których nie wiemy jak zastosować świadomie prawo przyciągania, aby stworzyć pożądane aspekty doświadczeń
 • KLIKNIJ TUTAJ i obejrzyj przykładową lekcję

Jeżeli będziesz uczestniczył/a w szkoleniu po 6 dniach od startu napiszesz mi, że moje szkolenie nie pokazuje JAK DOŚWIADCZYĆ MANIFESTACJI SWOICH PRAGNIEŃ, zwrócę Ci wszystkie zainwestowane pieniądze.Jednak z całą pewnością nie będziesz mógł/a się oderwać chcąc zostać do końca. Przekonaj się! Uczestnicz w szkoleniu!
Proponuję ci naukę jakiej nie doświadczysz nigdzie indziej. Proponuję ci gotową, szczegółową instrukcję działania, która krok po kroku przybliży cię do realizacji Twoich pragnień .

Jeśli chodzi o czas poświęcony na pisanie zadań, to trzeba zarezerwować sobie ok. 60 minut każdego dnia.

Jest to NIEZBĘDNY CZAS ABY W PRAKTYCE PRZYBLIŻYĆ SIĘ DO SWOICH PRAGNIEŃ.

Najcenniejsze

Siłą mojego szkolenia są zadania , które wykonujesz po każdej lekcji. To one uczą cię JAK W PRAKTYCE wykorzystać wiedzę, którą zdobywasz.

Teorię możesz znaleźć wszędzie, ALE JAK CZĘSTO PRACUJESZ NAD SOBĄ KAŻDEGO DNIA W PRAKTYCE??

Żeby posługiwać się prawem przyciągania, musisz być świadom uczuć jakie pojawiają się w tobie, kiedy myślisz, mówisz, obserwujesz.

Na tą chwilę masz “wykształconą” dominującą wibrację, która jest odzwierciedleniem obecnego punktu twojego życia.

W każdej chwili możesz zacząć zmieniać swoją dominującą wibrację, tak aby prawo przyciągania manifestowało inne – ulepszone doświadczenia w twoim życiu, ale jak to zrobić?

Musisz krok po kroku zmieniać swoje myśli -> uczucia -> wibracje w danych dziedzinach swojego życia na bardziej pozytywne.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, zapraszam cię we wspólną podróż.

Plan szkolenia – czego dowiesz się w poszczególnych lekcjach:

DZIEŃ 1

 1. Kiedy szczęście i dostatek może przejawić się w Twoim życiu
 2. Czym jest i jak jest odczuwalny opór, który powstrzymuje przejawienie się tego czego pragniesz
 3. Jak rozpoznawać czy przyszłe doświadczenia jakie do siebie przyciągasz będą pozytywne czy też negatywne
 4. Nauczysz się określać czy wibracja jaką aktualnie emanujesz przybliża cię czy też oddala od realizacji Twoich pragnień
 5. Od czego powinieneś zacząć wszelkie zmiany
 6. Jak zmienić to co widzisz wokół siebie
 7. Jak następuje odnalezienie wibracyjnej harmonii ze swoimi pragnieniami
 8. Co wpływa na obniżenie częstotliwości twojej dominującej wibracji
 9. Jak być świadomym wibracji jaką tworzysz
 10. Kiedy przyciąganie jest niewielkie

DZIEŃ 2

 1. Jaki jest cel zmiany Twojego myślenia i podstawowy błąd popełnia większość ludzi
 2. Nauczysz się zwiększać świadomie i celowo poziom swoich wibracji
 3. Jakie jest Twoje zadanie na poziomie mentalnym, dzięki któremu w Twoim życiu pojawi się to co świadomie wybierzesz
 4. Dowiesz się jak zapobiec złudnemu wrażeniu, iż koncentrujesz się na tym czego chcesz, a twoja wibracja przyciąga nadal braki
 5. Nauczysz się zmieniać swoją wibrację jaką emanujesz w każdym temacie z wibracji braku na wibracje Twojego pragnienia
 6. Uzmysłowisz sobie co sprawia ci radość w życiu

DZIEŃ 3

 1. Nauczysz się, iż nie jest istotne to czy koncentrujesz się na przeszłości, teraźniejszości czy przyszłości – a więc co?
 2. Dlaczego im częściej będziesz poszukiwał rzeczy, które sprawiają, że czujesz się dobrze, tym więcej dobra przejawi się w Twoim życiu
 3. Dlaczego mamy wrażenie, że nasza rzeczywistość nie zmienia się?Jak postępować, aby rozpocząć zmiany?
 4. Co pokazuje ci czy dążysz do wibracyjnej harmonii ze swoimi pragnieniami
 5. Jak rozpoznać wibrację jaką aktualnie emanujesz
 6. Jak sprawić, aby Twoja wibracja wzrastała
 7. Co jest kluczem do skutecznych afirmacji
 8. Czasem chcąc wypowiadać pozytywne stwierdzenia, nie do końca przemawiają one do nas – jak to zmienić i przestać tworzyć negatywną wibracje?
 9. Pokażę ci pozytywne stwierdzenia które sprawiają iż twoje słowa i myśli będą przynosiły ci radość, a twoje skupienie, uwaga i energia jaką kierujesz na nie wytworzy pozytywne wibracje i to na nie zacznie odpowiadać prawo przyciągania, przynosząc ci więcej tego!
 10. Co wpływa na wzmocnienie Twojej wibracji
 11. Co jest najważniejszym czynnikiem, który NIE POZWALA na przejawienie się dobrobytu w Twoim życiu
 12. Nauczysz się rozpoznawać kiedy wchodzisz w harmonię ze swoimi pragnieniami

DZIEŃ 4

 1. Nauczysz się każdego ranka, podnosić swoje wibracjestopniowo
 2. Pokaże ci technikę dzięki, której nauczysz się utrzymywać swoje wibracje non-stop na wysokim poziomie
 3. Co musisz zrobić jeżeli czujesz się negatywne emocje, a chcesz poczuć się lepiej
 4. Czy to co robisz sprawia, iż czujesz się dobrze, jeśli nie to pokaże ci 2 wyjścia
 5. Co jest najważniejszą czynnością, nad którą powinieneś się skoncentrować
 6. Po czym poznasz czy przyciągasz pozytywne aspekty danego wydarzenia, osoby czy też rzeczy
 7. Będziesz wiedział kiedy stawiasz opór i przyciągasz do swoichprzyszłych doświadczeń braki
 8. Co pozwoli ci na zwiększenie częstotliwości Twoich wibracji?
 9. Co jest Twoim celem każdego dnia
 10. W czym znajduje się odpowiedź na to czy pozwalasz na to, aby to czego pragniesz przejawiło się na planie fizycznym.
 11. Pokaże ci wyrazy jakie pomogą ci w swobodniejszym przepływie dobrostanu do Twojego życia
 12. Nauczę cię zwiększać wibrację obfitości oraz zmniejszać opór względem pieniędzy

DZIEŃ 5

 1. Jakie jest zadanie poszukiwania radości każdego dnia?
 2. Nauczysz się przyzwalać na połączenie z wymiarem nie-fizycznym dzięki temu otwierasz drzwi do przedostania się wszystkiego co najlepsze do twojego życia.
 3. Zrozumiesz, że wady jakie postrzegasz u innych nie są głównym powodem twojego złego samopoczucia
 4. Zrozumiesz jak ważne jest utrzymywanie siebie w stanie szczęścia
 5. Pokaże ci olbrzymią wartość ze skupiania Twojego świadomego umysłu na 1 czynności
 6. Zrozumiesz dlaczego nawet po bardzo złym dniu, budząc się rano czujesz się o wiele lepiej
 7. Co jest podstawą tworzenia dostatniej przyszłości dla ciebie
 8. Jak przyzwolić na otrzymanie swoich pragnień
 9. Zaczniesz dawać więcej uwagi temu co przyczynia się do Twojego dobrego samopoczucia

DZIEŃ 6

 1. Co oznacza odczuwanie negatywnych odczuć, gdy myślisz o danej osobie, wydarzeniu, rzeczy
 2. Pokaże ci drogę do przyciągnięcia ulepszonej przyszłości
 3. Co jest podstawą pragnień w Twoim fizycznym doświadczeniu
 4. Jak dostroić częstotliwość wibracji do wibracji pragnienia
 5. Jak powstrzymać myśli, które powodują obniżenie Twoich wibracji
 6. Co musi się stać, aby prawo przyciągania odpowiedziało na Twoją nową bardziej pozytywną wibrację?
 7. Poznasz klucz do przejawienia się wszystkich wspaniałości w Twoim życiu
 8. Pokażę ci dokładne kroki jakie musisz wykonać, aby doświadczyć to czego pragniesz

DZIEŃ 7

 1. Nauczysz się uruchamiać pozytywne przyciąganie
 2. Pokażę ci jaka jest Twoja dominująca wibracja i nauczę cię zmieniać ją na bardziej pozytywną
 3. Nauczę cię zmieniać Twój punkt przyciągania
 4. Oduczę cię przyciągania braków do Twojego doświadczenia
 5. Pokażę ci jak określać szczegółowo to czego pragniesz
 6. Nauczysz się dokładnie precyzować swoje pragnienia
 7. Stworzymy wspólnie dokładną wizję tego do czego będziesz się dostrajał

DZIEŃ 8

 1. Pokażę ci jaką wymówką są zewnętrzne okoliczności, które wcale nie muszą mieć na ciebie żadnego wpływu
 2. Nauczysz się zmieniać swój wibracyjny wzorzec
 3. Zrozumiesz dlaczego jesteś w takiej, a nie innej sytuacji
 4. Pokażę ci najprostszy sposób na osiągnięcie harmonii z doświadczeniami, które chcesz przyciągnąć do swojego życia
 5. Nauczę cię opowiadać historię o rzeczach, które chcesz doświadczyć – historie dostrajające częstotliwość własnej wibracji do wibracji pragnienia

DZIEŃ 9

 1. Odnaleźć własną harmonię tylko to warto zrobić – uświadomię ci prze potężne narzędzie do tego
 2. Przedstawię ci wartość pozytywnych stwierdzeń w podnoszeniu własnych wibracji
 3. Będziesz w pełni świadomy swoich genialnych wskaźników wibracji!
 4. Oduczysz się tworzyć wibracje na podstawie aktualnego braku
 5. Pokaże ci słowo, które nie ma w sobie absolutnie żadnego oporu ijest genialne do tworzenia pozytywnych wibracji
 6. Pokaże ci jak przy najprostszych czynnościach można wzbudzić w sobie wysokie częstotliwości wibracji
 7. Nauczę cię obdarzać pozytywną uwagą Twoje pragnienia

DZIEŃ 10

 1. Zachowanie innych nie może być odpowiedzialne za Twoje samopoczucie – jak tego dokonać?
 2. Nie poszukuj kontroli nad zachowaniem innych, co w zamian za to?
 3. Przestaniesz uzależniać swoje szczęście od przekonań, działań i intencji innych
 4. Pokażę ci technikę, która przeorientuje Twoje wibracje na bardziej pozytywne ( szczególnie polecana w tzw ciężkich dniach )
 5. Wzbudzisz w sobie pozytywne wibracje w czterech najważniejszych dziedzinach życia

DZIEŃ 11

Bardzo ważny dzień – podsumowanie całego szkolenia.

Szkolenie, szkoleniem ale co później jak postępować gdy szkolenie się już skończy??

Daje dokładną instrukcję :-)

DZIEŃ 12

Konsultacje mailowe na temat stosowania prawa przyciągania – każdy uczestnik zastanawia się nad tym jakie trudności napotyka jeszcze w tematyce świadomego tworzenia.

Tworzy pytania i przesyła mi je na maila.

Ja do końca szkolenia, odpowiadam na wszelkie niejasności, udzielając jak najbardziej precyzyjnej instrukcji postępowania.