Decyzja o wzięciu udziału była jedną z najlepszych decyzji mojego życia! Z każdym dniem czułam rosnący optymizm i entuzjazm, czułam jakby mnie ktoś podłączył do źródła energii. Po kilku dniach wykonywania prac domowych wciągnęłam się w nie tak, że wstawałam wcześnie rano, żeby przeczytać co Ela ma dzisiaj do zakomunikowania i jakie zadanie wyznaczyła, a nie jestem rannym ptaszkiem! I tutaj głęboki ukłon w kierunku Eli. Dziękuję Ci za opracowanie tak cudownych zadań, teraz widzę różnicę pomiędzy wszystkimi książkami jakie przeczytałam a twoim szkoleniem. O wartości tego szkolenia, jego plusach i dlaczego je polecam mogłabym pisać jeszcze długo ale nie o to chodzi. Więc powiem nie traćcie czasu i zapiszcie się na szkolenie a sami zobaczycie jak ono zmieni wasz sposób postrzegania świata. Jeżeli chcecie być pewni, że wykorzystacie swój czas i pieniądze w dobry sposób to to szkolenie jest dla was.

O szkoleniach Eli wiedziałam już od jakiegoś czasu, ale ponieważ miałam dużo wątpliwości co do sensu brania udziału w tym kursie, swoją decyzję odkładałam na potem.
Przecież przeczytałam już mnóstwo książek na temat Prawa Przyciągania, obejrzałam mnóstwo wystąpień specjalistów od PP znanych na całym świecie, mam newslettery na każdej ważniejszej stronie związanej z tym tematem, więc tak zwaną teorię mam już w jednym palcu. No właśnie i tu pojawiał się pewien niedosyt.

Teoria teorią ale w praktyce wszystko okazuje się bardziej skomplikowane. I właśnie wtedy po entym rozważaniu za i przeciw podjęłam decyzję o wzięciu udziału w szkoleniu.

Szczerze mogę dzisiaj powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia!

Pierwszy dzień był lekkim szokiem. Po otrzymaniu maila z treścią szkolenia i zadaniem domowym zastanawiałam się: treść piękna ale nie wnosi nic nowego , zadanie jakieś takie nijakie, niby w jaki sposób mogłoby ono mi pomóc przyciągnąć cokolwiek. Ale ponieważ moja osobowość nie pozwala mi na zostawianie rzeczy niedokończonymi wzięłam się za nie ostro do roboty. Stękałam, jęczałam ale dokończyłam.

Myślę, że dla mnie było to jedna z kluczowych rzeczy, które pozwoliły mi na otwarcie się i pozwolenie na przypływ całego dobra jaki ma dla nas wszechświat.

Z każdym dniem czułam rosnący optymizm i entuzjazm, czułam jakby mnie ktoś podłączył do źródła energii.

To takie cudowne uczucie, z dnia na dzień mój nastrój się zmieniał i nie przesadzę mówiąc, że zmieniłam się jako osoba. Po kilku dniach wykonywania prac domowych wciągnęłam się w nie tak, że wstawałam wcześnie rano, żeby przeczytać co Ela ma dzisiaj do zakomunikowania i jakie zadanie wyznaczyła. Uwierzcie, nie jestem rannym ptaszkiem a tu nagle zaczęłam się budzić przed piątą rano, żeby móc przeczytać kolejną porcję szkolenia. I tutaj głęboki ukłon w kierunku Eli. Dziękuję Ci za opracowanie tak cudownych zadań, teraz widzę różnicę pomiędzy wszystkimi książkami jakie przeczytałam a twoim szkoleniem.

Zaangażowanie Eli w dostarczanie odpowiedniej wiedzy i nakierowywanie na właściwą ścieżkę jest tak wyczuwalne, że mimo komunikacji mailowej czułam jej energię.

Jej sposób uczenia jest takim, który pozwala na osiągnięcie efektów. Ela przekazuje teorie ale kładzie o wiele większy nacisk na praktykę, a przecież to jest sedno sprawy. W końcu nie bez kozery ktoś powiedział, że praktyka czyni mistrza.

O wartości tego szkolenia, jego plusach i dlaczego je polecam mogłabym pisać jeszcze długo ale nie o to chodzi. Więc powiem nie traćcie czasu i zapiszcie się na szkolenie a sami zobaczycie jak ono zmieni wasz sposób postrzegania świata. Jeżeli chcecie być pewni, że wykorzystacie swój czas i pieniądze w dobry sposób to to szkolenie jest dla was. Wszystko krótko, zwięźle i na temat po prostu kwintesencja Prawa Przyciągania.

Serdecznie dziękuję Elu za ustawienie przede mną kierunkowskazu pokazującego, w którą stronę mam podążać aby spełnić moje marzenia i dziękuję za przygodę jaką było uczestnictwo w twoim kursie .

Pozdrawiam
Teresa J.

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    W wielu książkach i na wielu kursach (a uwierz mi przeczytałam ich wiele :-)) wszyscy mówią to samo, ale na Twoim kursie w prosty i łatwy sposób można zrozumieć cały mechanizm. NAJWAŻNIEJSZE dla mnie było doświadczenie wykonywania zadań i otrzymywanie zwrotnej informacji. WIESZ to jest POTĘGA Twojego kursu, uczestnik nie zostaje sam z tym co zrobił :-) i to jest cudowne. POLECAM KAŻDEMU :-)

    Trochę sceptyczne miałam podejście do Twojego szkolenia, muszę przyznać. Długo się zastanawiałam, czy je kupić. Przeczytałam na ten temat mnóstwo książek, artykułów, wypowiedzi, itd. Stąd wynikał mój sceptycyzm. Jednak bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na Twoje szkolenie. Dowiedziałam się z niego bardzo ważnej rzeczy: jak wielki wpływ na to, co przyciągam, ma mój nastrój; kiedy przyciągam do siebie to, czego pragnę i co przyciągam, w zależności od nastroju. Za to dziękuję Tobie Elu! To było brakujące ogniwo do manifestacji moich pragnień. Całym sercem polecam wszystkim Twoje szkolenie.

    Bardzo jestem zadowolona z tego szkolenia i ze współpracy z Tobą. Zanim zdecydowałam się na to szkolenie obejrzałam film Sekret i uważam, że informacje od Ciebie były świetnym uzupełnieniem w przystępny sposób to wszystko wyjaśniłaś. Każdego dnia niecierpliwie czekałam na kolejną lekcję i z dużą ciekawością ją studiowałam. Te jedenaście dni szkolenia dały mi dużo radości, naładowały pozytywną energią, ja to czułam i moi znajomi też zauważyli zmianę!

    Gorąco polecam kursy Eli, bo Ela robi je profesjonalnie, dokładnie i co według mnie jest najważniejsze, DAJE SZCZEGÓŁOWE INSTRUKCJE odnośnie Prawa Przyciągania. Przeczytałam mnóstwo książek o tej tematyce i dopiero teraz widzę, że były w nich same ogólniki a brakowało konkretów. ELA OBJAŚNIA WSZYSTKO i robi to W FORMIE ZABAWY. Acha, i cała wiedza jest proponowana w PDF i audio!!! Jestem zachwycona! Elu, dziękuję bardzo, bardzo, bardzo:-)! Twoje kursy są cudowne!

    Po tym szkoleniu nie skorzystam ze szkolenia Joe Vitale bo nie wyobrażam sobie co mogłabym jeszcze usłyszeć :)