Mapa Marzeń – najlepszy energetycznie czas tworzenia: NÓW

Aby pozytywnie się rozwijać MUSISZ MIEĆ SPRECYZOWANE CELE. Jak inaczej przyciągać to co najlepsze, jeśli sam nie wiesz co byłoby najlepsze dla ciebie?? Najlepszym energetycznie czasem, jest nów.

Dlaczego nów?

Ponieważ energia księżyca w nowiu wspiera nowe przedsięwzięcia. Wszystkie rytuały na przyciągnięcie lub powiększenie czegoś, wykonuje się kiedy księżyca przybywa, czyli dokładnie tak jak ma przybywać tego czego pragniesz np. miłości, bogactwa, zdrowia, itp.

To na czym się skupiasz, jest zasilane twoją energią

Tworząc własną Mapę Marzeń, pokazujesz podświadomości kierunek jaki ma obrać twoje życie.
Każdy świadomy twórca, powinien stworzyć własną mapę.Wykonanie jej, jest wręcz MAGICZNYM RYTUAŁEM. Gdy zabierzesz się do stworzenia swojej Mapy Marzeń, skoncentrujesz się WYŁĄCZNIE na tym czego pragniesz i dzięki temu stworzysz coś co silnie oddziałuje na twoją podświadomość.

  1. Jak stworzyć SKUTECZNĄ Mapę?
  2. Jak zabrać się za jej tworzenie?
  3. Jak wprowadzić się w odpowiedni nastrój, tak aby energia podczas jej tworzenia była pozytywna?

Napisałam krótki (15 str), ale SZALENIE SKUTECZNY poradnik, a propos tworzenia własnej Mapy Marzeń – Mapy Celów – Mapy Efektów końcowych. Pokazuję na własnym przykładzie, jak mogą wyglądać 2 obszary twojego życia.

Kiedy moja intuicja podsunęła mi myśl stworzenia tego poradnika, nie sądziłam, że będzie on w takiej formie w której został ukończony. Jestem nim zachwycona, a ci którzy mnie znają wiedzą, że gdy Elżbieta profesjonalistka, wkładająca całe swoje serce w to co robi jest zadowolona, to musi to być coś WSPANIAŁEGO.

Większość osób, proponuje, aby tworzyć swoją Mapę Marzeń na tzw. siatce Bagua. Jest to kwadrat podzielony na 9 równych części, które zawierają każdy aspekt naszego życia. Dzieli się więc kartkę na 9 równych pól i każdą wykleja się zdjęciami, które przedstawiają to czego pragniemy doświadczyć w ciągu NAJBLIŻSZEGO ROKU.

Ja proponuję inną formę “mapy”, ponieważ poczułam skuteczność tej metody oraz uwielbiam dawać moim marzeniom dużo miejsca. KAŻDY, niezależnie od poziomu znajomości Prawa Przyciągania, wyniesie z tego poradnika cenne rady. Jest on GOTOWYM PRZEPISEM na realizację marzeń. Tłumaczy on  dokładnie jak realizować marzenia i dlaczego większości cały czas nie udaje się tego zrobić.

mapa_marzen_ela_wolna1

 

Jak stworzyć SKUTECZNĄ Mapę Marzeń?
Liczba stron: 15
Wersja: pdf

Cena: 19 zł

dodaj

 

Opinie:

Witaj Elu!
Przeczytałam poradnik tworzenia Mapy Marzeń. Piszesz w taki sposób że wszystko jest zrozumiałe, a przy tym dostałam takiego “powera” czytając go, że to coś cudownego.
Jakie to piękne. Dzięki twoim wskazówkom tworząc marzenia panuje ład, spokój i harmonia, wszystko jest bardzo poukładane i to mi pasuje bo kiedyś miałam problem z chaosem myślowym. Dzięki !!!
Basia
Najlepszy Poradnik jaki do tej pory widziałam, wszystko czytelne i zrozumiałe, już się nie mogę doczekać kiedy stworzę swoją mapę marzeń, tego mi było trzeba
Ania
Droga Elżbieto! Wielkie wyrazy uznania i wdzięczności za twój kolejny, doskonały projekt! Poradnik” Mapa Marzeń” jest bardzo treściwy i inspirujący. Poza tym, to co najlepsze , to twoje przykłady. Oglądając je, nie dziwie się że już można to wszystko poczuć  ”tu i teraz”:) Z dreszczykiem emocji oczekuję na to ,co ja stworze ha, ha …Zycie jest piękne!!! Pomagasz mi się w tym utwierdzać Elu, dzięki.
Paweł

Droga Elu:) Stworzyłaś świetny poradnik. Bardzo podoba mi się zdanie, którego użyłaś “Mechanizmy spełnienia marzeń, działają poza kurtyną CZASU I PRZESTRZENI.” – lokuje nas w wielowymiarowej rzeczywistości – ma to dla mnie charakter uniwersalny – odnoszę wrażenie, że wykracza poza to, co oznacza – uwielbiam, metaforyczne spojrzenie na życie:) Wszystkiego dobrego:)

Adam.

Elu!!! Ten poradnik, warty był każdej złotówki! Coś wspaniałego. Dużo zrozumiałam. Teraz wiem dlaczego moje marzenia ze wcześniejszych lat nie mogły się spełnić. Dziękuję ci!

Marta

Witam serdecznie swoją imienniczkę :) Nie wiem, czy to tylko moje odczucie, ale wszystkie Elżbiety, Ele, Elki… to bardzo fajne, życzliwe, zaangażowane na 100% i oddane swoim ideałom i przyjaciołom osoby. Jest w nas jakaś niezwykła moc, która pozwala nam w życiu dokonywać wielu ważnych rzeczy. Być świadomymi w “tu i teraz” i realizować plan swojej duszy. Tablicę marzeń mam już od trzech lat :) Zrobiłam ją intuicyjnie i bardzo wiele z niej już się spełniło. Inne cele (marzenia) wkrótce też się zrealizują, jeśli tylko z całego serca uwierzę, że jest to możliwe, jeśli tylko przestanę wątpić, że w pełni na to zasługuję! Dzięki otrzymanej “Mapie Marzeń” z pewnością zgłębię swoją wiedzę w tym zakresie  i dzięki temu moja nowa tablica marzeń z 30.03 znacznie szybciej się urzeczywistni. Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknego dnia :)

Ela

Dziękuję za tak klarowny kierunek rozwoju. Tego właśnie potrzebowałem. Elżbieto, masz dar prostego tłumaczenia, często niezrozumiałych rzeczy. JESTEŚ WIELKA! Polecam, polecam, polecam

Mariusz

Jeszcze nikt, nigdy nie wytłumaczył mi z taką łatwością jak stworzyć mapę marzeń. Ela, czytając opinie o twoich szkoleniach, miałam trochę wątpliwości, jednak teraz wiem, że ci ludzie naprawdę realizowali swoje marzenia. Ja także chcę z nich skorzystać. Dziękuję, że jesteś!

Anna

Nigdy nie miałam możliwości stworzenia tak bogatej Mapy Marzeń. Dzięki Twoim wskazówkom jestem pewna, że uda mi się zrobić to jak należy. Bardzo spodobał mi się twój pomysł zrobienia MM. Zabawa w szukanie w Internecie swoich celów będzie swoistą przygodą i na pewno nie obędzie się bez wypieków na twarzy.
Bardzo dziękuję za cenną pomoc Elu.
Monika

Poradnik dotyczący tworzenia map marzeń autorstwa Pani Eli to treściwe i bardzo pomocne narzędzie dla każdego praktyka prawa przyciągania. Co prawda, część informacji zawartych w poradniku nie jest dla mnie nowa, ponieważ już rok temu spotkałam się z terminem “mapa marzeń” i próbowałam stworzyć własną mapę rok temu, jednak nie bardzo wiedziałam, jak przygotować się do całego “rytuału” tworzenia takiej mapy, nigdy wcześniej nie natknęłam się na konkretną instrukcję, jak odpowiednio się nastroić i, co najważniejsze, jaki czas jest najlepszy na sporządzenie takiej mapy. Poradnik jest napisany prostym językiem, nie ma żadnych niejasności, wszystko jest podane przyjemnie i przystępnie :) dodatkowo, jak zawsze, pani Ela wzbogaciła poradnik o solidną dawkę motywacyjnych haseł, aby cały czas utrzymywać pozytywny nastrój, co jest bardzo istotne! Polecam zakupić ten poradnik, ja sama jestem bardzo pozytywnie nastawiona po zapoznaniu się z jego treścią.

Marta

Elu przeczytałam Twój poradnik jednym tchem. Wierzę że 30 marca to będzie ten dzień kiedy to zgodnie z Twoimi wskazówkami będę tworzyć swoja Mapę Marzeń. Cudownie że tak przejrzyście przedstawiłaś metodę tworzenia tego fantastycznego narzędzia. Dzięki Twoim podpowiedziom, przykładom wiem jak chcę to zrobić i czuję podekscytowanie na myśl o moim dziele. Liczę dni do 30 marca – dziękuję za Poradnik i radośnie przygotowuję się.

Ewa

Lubię proste, konkretne, sprawdzone rozwiązania.

Lubię gdy znajduje w nich przestrzeń aby przyciąć je do swoich potrzeb.

Lubię gdy podane jest to w sposób, który zachęca i uskrzydla do działania.

Znalazłam to wszystko w materiale “Jak stworzyć SKUTECZNĄ mapę marzeń” 

A z tego co widzę, słyszę i czuję przyda mi się nie tylko w 2014 roku.

Agnieszka – nauczyciel, coach.

Ten poradnik jest wspaniały, wszystko napisane i pokazane w jasny i zrozumiały sposób. Słyszałam już wcześniej o tych mapach ale teraz wiem w jaki sposób z nich korzystać aby marzenia się spełniły :) Bardzo Ci dziękuję.

Jola