Wszystkim bardzo polecam ten kurs, daje sposobność, aby w Waszym życiu zaczęły dziać się rzeczy cudowne..

„Gdy uczeń jest gotowy, Mistrz się pojawia”.
Ja byłem gotowy i to bardzo. Dziękuję Ci Elu, że się pojawiłaś. Wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem, ale to była odpowiedź Wszechświata na moją prośbę, popartą pozytywnymi uczuciami, wdzięcznością i wiarą.
4 kroki do manifestacji, to dla mnie czas magiczny, ale i czas wytężonej pracy. Przez te dni, na wiele zdarzeń, które miały ostatnio miejsce w moim życie spojrzałem w inny sposób. To nowe spojrzenie dało mi spokój i wiarę w przyszłość. Dostałem narzędzie, przy pomocy którego mogę zrealizować to co dla mnie jest najkorzystniejsze. To ode mnie zależy czy dalej będę z niego korzystał. Ja będę, bo chcę zmienić swoje życie na lepsze.
Wszystkim bardzo polecam ten kurs, daje sposobność, aby w Waszym życiu zaczęły dziać się rzeczy cudowne..
Jeszcze raz, dziękuję Ci Elu!!!!!!
Z wdzięcznością, miłością i szacunkiem
Jacek

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się wziąć udział w szkoleniu “4 kroki do manifestacji”. To, co się wydarzyło przez te cztery dni jest niesamowitym doświadczeniem! Mój umysł przestawił się całkowicie i zaczęły się dziać rzeczy fantastyczne! Pokazałaś jak krok po kroku osiągać to, o czym skrycie marzymy.

    Jestem w 100% zadowolona i szczęśliwa, że w końcu widzę trwałe efekty mojej pracy nad Prawem Przyciągania! Nie da się tego opisać, jak wiele dał mi ten kurs:) Samo wykonywanie ćwiczeń daje niesamowite rezultaty i przynosi efekty, w moim przypadku – niemal natychmiastowo! Polecam serdecznie to szkolenie!!

    4 dniowe szkolenie “Jak przyciągnąć pieniądze” to szkolenie wyspecjalizowane i skoncentrowane na jednej dziedzinie – obfitości. Poprawia nasze spojrzenie na coś, co wbrew pozorom jest bardzo ważne w życiu, daje nam większe zadowolenie ale są i efekty – zdecydowanie polecam te 4 dni, naprawdę warto!!!!!!!!

    Codziennie z radością witałam wiadomości od Eli. Pomogły mi one usystematyzować wiedzę i odświeżyć ją sobie. Polecam kurs i życzę uważności na własne myśli i emocje w codziennym życiu.

    Gorąco polecam kursy Eli, bo Ela robi je profesjonalnie, dokładnie i co według mnie jest najważniejsze, DAJE SZCZEGÓŁOWE INSTRUKCJE odnośnie Prawa Przyciągania. Przeczytałam mnóstwo książek o tej tematyce i dopiero teraz widzę, że były w nich same ogólniki a brakowało konkretów. ELA OBJAŚNIA WSZYSTKO i robi to W FORMIE ZABAWY. Acha, i cała wiedza jest proponowana w PDF i audio!!! Jestem zachwycona! Elu, dziękuję bardzo, bardzo, bardzo:-)! Twoje kursy są cudowne!