Wspaniałe szkolenie, warte pieniędzy, zmieniające podejście do obfitości o 180 stopni.

Wspaniałe szkolenie, warte pieniędzy, zmieniające podejście do obfitości o 180 stopni. Codziennie czuję jak wszelkie bezpodstawne lęki, fobie, strachy pieniężne wręcz “topnieją”. To niesamowite. Zdarzyło mi się nawet uronić łzę, bo pomyślałam “tak długo żyłam w zakłamaniu, niewiedzy, umysł mnie oszukał, prawda jest zupełnie inna”. Zrobiło mi się żal czasu spędzonego na martwieniu się, gdy właściwie nie ma o co się martwić! Dziękuję, Elu :)) Pozdrawiam :))

Joanna C

Opinia o szkoleniu “Jak przyciągnąć pieniądze”

 

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Szkolenie pokazuje wspaniałe techniki pracy nad swoimi pragnieniami, daje zupełnie nowe spojrzenie na życie, cele, marzenia. Otwiera nowe perspektywy i horyzonty – każdy człowiek powinien je przejść! Ponadto szkolenie świetnie prowadzone, najcenniejsze – indywidualne podejście do każdego uczestnika! Wspaniałe szkolenie – gorąco polecam i czekam na więcej :-)

    To co się ze mną wydarzyło w ciągu tych kilku dni to prawdziwy cud. Całkowicie zmieniłam myślenie i podejście do wielu spraw.

    Witaj Elu, Twoje 4 dniowe szkolenie jest świetne. Jest zupełnie innym spojrzeniem na świat pieniądza i sferę życia z nimi związaną. Jest przede wszystkim pełnym sugestywnych obrazów przesłaniem do lepszego traktowania pieniędzy i odbrązawia mit pieniędzy jako czegoś trudnego do zdobycia. Pozbawia trwałości tabu nt pieniędzy. Powinien być tez elementem edukacji finansowej dla każdego świadomego ich wartości człowieka i obowiązkowym punktem na drodze samorozwoju. Polecam gorąco!

    Chciałbym Ci Elu bardzo podziękować za to, że w szybki i bardzo przystępny oraz skuteczny sposób wpłynęłaś na zmianę mojego stosunku do pieniędzy dóbr, obfitości i dobrobytu. Siła pozytywnego myślenia jest ogromna czego efektów już zaczynam doświadczać.

    Kurs cudownie pozytywny, dający mnóstwo dobrej energii