Wcześniej miałam okazję czytać i pracować nad urzeczywistnieniem moich marzeń, ale nigdy nie było dla mnie wszytko tak jasne i oczywiste jak teraz!

Elu bardzo dziękuję za wspaniały, czytelny przekaz dotyczący Prawa Przyciągania. Otrzymałam od Ciebie kompletną wiedzę na ten temat. Bardzo obrazowo i szczegółowo omawiasz przytaczając przykłady i gotowe wzory zadań do wykonania. Jestem mocno zmotywowana do manifestowania swoich marzeń i pełna wiary w pomyślność tych działań.
Wcześniej miałam okazję czytać i pracować nad urzeczywistnieniem moich marzeń, ale nigdy nie było dla mnie wszytko tak jasne i oczywiste jak teraz! Pełna wdzięczności, nadziei i wiary patrzę w przyszłość odczuwając radość już teraz.

Radośnie pozdrawiam,
Magda

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Dziękuje Elu, że tak klarownie wyjaśniłaś o co chodzi z prawem przyciągania, pomimo tego że wczesniej miałam pojęcie o tym, ty uporządkowałaś moja wiedzę i dałaś narzędzie do jej realizacji.

    Podczas tych kilku dni nauczyłaś mnie, jak skutecznie, krok po kroku pracować nad swoimi pragnieniami i towarzyszącymi im uczuciami. To naprawdę cudowne doświadczenie :)

    Po tych paru dniach przebytego szkolenia czuję że inaczej patrzę na wiele sytuacji jakie mi się przytrafiły i przytrafiają. Żałuję, że nie miałam takiej wiedzy wcześniej.Tyle czasu mi przeszło na niepotrzebnym zamartwianiu się z różnych powodów!

    Dziękuję Ci za ten precyzyjny kurs, dzięki któremu wszystko staje się jasne. Polecam absolutnie wszystkim. To wiedza, którą mamy obowiązek przekazać naszym dzieciom!

    Szkolenie 4 kroki do manifestacji jest moim punktem zwrotnym. Wcześniej oglądałam film sekret i czytałam kilka książek o PP ale jak to w życiu pewne rzeczy się odkłada na później, dopiero Ty nauczyłaś mnie jak należy do tego podchodzić. Dobrze prowadzisz te szkolenia i “wyciskasz” od ludzi zaangażowanie myślę że dobrze …. bo na moich poprzednich szkoleniach nie widziałam w prowadzącym takiego zainteresowania jednostką!