W trakcie czytania materialow (ktore przesylalas mi kazdego dnia) moje dobre samopoczucie wzrastalo, nie mowiac juz o zadaniach domowych, ktore byly fajna zabawa, inspiracja i odczuwalnie podnosila sie moja wibracja ;))

Witaj Elu,

Bardzo przyjemne, pozytywne i pomocne szkolenie ;) Uwazam, ze umiesz przekazac swoja wiedze w sposob prosty i zrozumialy. W trakcie czytania materialow (ktore przesylalas mi kazdego dnia) moje dobre samopoczucie wzrastalo, nie mowiac juz o zadaniach domowych, ktore byly fajna zabawa, inspiracja i odczuwalnie podnosila sie moja wibracja ;))

Uwazam, ze podalas bardzo dobre i przede wszystkim proste narzedzia do pracy nad soba.
Po tym szkoleniu wszystko zalezy juz tylko i wylacznie od “ucznia” czy bedzie dalej praktykowal i wykorzysta wiedze oraz techniki, ktore podalas. Bardzo sie ciesze, ze wzielam udzial w tym szkoleniu. To byly bardzo intensywne, ale przyjemne 3 dni nauki ;))

Pozdrawiam Cie serdecznie, zycze Ci samych sukcesow w pracy, ktora wykonujesz. Pomagaj ludziom <3

Dziekuje za kontakt i wspolprace ;)) <3
Daria

Opinia o szkoleniu “Jak być w harmonii” 

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Cudowny kurs! Zapisanie się na niego spowodowało powrót na właściwe tory w moim życiu! To było wspaniałe i emocjonujące doświadczenie, a przy tym doskonała zabawa! Każdego dnia korzystam z inspiracji Eli i widzę, że moje życie nabiera piękniejszych (i bogatszych;) )kolorów!

    Szkolenie jest wyjątkowe. Dostałem “narzędzia”, dzięki którym mogę samodzielnie pracować z własną wibracją pieniędzy i dzięki zadaniom wiem jak się nimi posługiwać. Była to urocza przygoda i zabawa połączona z bardzo wartościową wiedzą.

    Dopiero teraz dzięki Eli uwolniłem się od ostatnich wielkich blokad które były we mnie, dopiero teraz poczułem się mistrzem. Dzięki wielkie Elu moja nowa Mistrzyni . Wierzę głęboko i czuję to, że tacy ludzie są zsyłani na Ziemię by podnieść jej wibrację. TO TRZEBA PRZEŻYĆ bo nie można opisać tego wszystkiego tych energii które w trakcie szkolenia nas przenikają i którymi emanuje ELA. Jeszcze raz DZIĘKI WIELKIE :)

    Dla mnie te 4 dni były bardzo intensywne, ale i bardzo owocne. Ogromna transformacja w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To wspaniałe nowe doświadczenie i nowa przygoda,która sie zaczyna.Dziękuję Ci Elu,że JESTEŚ i za wszystko co dla Nas robisz. Dziękuję za wszystkie tak wysoko wibracyjne i tak wysoko pozytywne maile, które wysyłasz każdego dnia. JESTEŚ WIELKA. Jesteś najlepszą nauczycielką życia.Za to wszystko dziękuję :))))))

    Przed szkoleniem emocje dnia codziennego bardzo wpływały na moje życie i to one kreowały mój dzień a teraz to ja kreuję swoje dni i przyszłość. Po tych dwóch tygodniach ciężkiej pracy( nikt nie obiecywał że będzie łatwo!!) doskonale wiem jakie błędy popełniałam i już nie zamierzam ich powtarzać wiem jak mam żyć i jak tworzyć swój piękny i oczekiwany świat. Zapewniam, ze nie jest to czcze gadanie a 100% prawda. Praca na kursie każdego dnia była wciągająca i emocjonująca , bardzo starannie i czytelnie rozpisana a nauczycielka sumiennie sprawdzała każde słowo, każde zdanie w pracy domowej, co pozwoliło mi z dnia na dzień rozwijać się, Kochani DO DZIEŁA TWÓRZCIE I KREUJCIE SWOJE MARZENIA. Teraz to łatwe :-)