Udział w szkoleniu był najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć, nie sądziłam, że będę czuła się aż tak….!

Udział w szkoleniu był najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć. Wiedziałam, że to pomoże mi zrozumieć pewne rzeczy, otworzyć się na Świat, ale nie sądziłam, że będę czuła się aż tak….! Przepełnia mnie radość, w mojej głowie bez przerwy pojawiają się piękne wizje, mam odwagę marzyć, a moje marzenia są coraz większe. Bałam się tego, bałam się chcieć więcej, a teraz znów mam ochotę cieszyć się życiem. Pragnę kreować swoją rzeczywistość i z radością oczekuję urzeczywistnienia się moich marzeń. Dziękuję Ci Elu za ten czas intensywnej pracy nad zmianą przekonań, dzięki temu zobaczyłam, że można żyć lepiej i nabrałam odwagi do realizacji swoich celów. Dziękuję! :)

Klaudia

Opinia o szkoleniu “Jak przyciągnąć pieniądze”

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Po ostatnim Twoim szkoleniu cały mój świat uległ fantastycznej transformacji! To tak, jakbym otrzymała całkiem nowe życie. Udział w tym szkoleniu sprawił, iż diametralnie zmieniłam postrzeganie samej siebie, pokochałam siebie. Zrozumiałam na czym polega i jaką iluzje tworzy system “matrix” i jak jestem z nim bardzo połączona, ale zrozumiałam też najważniejsze i najcudowniejsze – mam wpływ na wszystko!

    Jak zostać świadomym twórcą swojej rzeczywistości? Odpowiedź jest prosta: wziąć udział w szkoleniu prowadzanym przez Elę!

    Jestem bardzo zadowolony że mogłem brać udział w tak ciekawym projekcie bo teraz jestem pewien że uda mi się przyciągnąć taką kwotę jaką chcę.

    Cały czas jestem nakręcona, cieszę się i raduję, czuję to w sercu, a co jest tego wynikiem? Właśnie przed chwileczką dowiedziałam się, że wreszcie otworzyły się szeroko drzwi do spełnienia mojego pragnienia! ZMIENIAM MIESZKANIE NA WIĘKSZE GDZIE BĘDĘ MOGŁA TWORZYĆ SWÓJ WŁASNY SALONIK FRYZJERSKI…BOŻE JAKIE TO PIĘKNE! Nie nie,to nie zbieg okoliczności że teraz nagle wszystko idzie po mojej myśli.Ja dobrze wiem że to Ty mnie nauczyłaś Elu jak to wszystko zmanifestować.Jak dla mnie jesteś najmądrzejszą kobietą jaką znam i wiem na pewno że będę ci wdzięczna do końca życia,bo to jest ogromny krok w moim życiu :D

    Początkowo tak jak 99% wydających swoje pieniądze, nie byłam do końca przekonana czy słusznie postąpiłam, ale dość szybko przekonałam się jak wiele zyskuję biorąc udział w twoim szkoleniu.