To szkolenie naprowadzi Cię na właściwe tory uwierz mi

Szczerze polecam to szkolenie, jeśli nie wiesz co robić dalej. To szkolenie daję ci możliwość w końcu pójścia do przodu. Ja zaczynając to szkolenie byłem leniwy nic mi się nie chciało, i wciąż przecierałem te same schematy, ale po tym co się tutaj dowiedziałem i nauczyłem, wiem że na pewno będę starał się o harmonie w tych 3 głównych obszarach. Krok po kroku, ale ważne że do przodu. Jest sporo pracy, ale sądzę że to szkolenie naprowadzi Cię na właściwe tory uwierz mi :)

Dziękuję, jeszcze raz Elu za wszystko i na pewno będę wracał. Pozdrawiam :)

Jerzy B

Opinia o szkoleniu “Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata i wylogować się z Matrixa

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Twoje szkolenie jest proste, dobitne i przyjemne, a zadania sprawiały mi wielką radość. To ile sobie uświadomiłam rzeczy dzięki Tobie i Twojemu szkoleniu jest nie do opisania. Dziękuję za poświęcony czas i uwagę – wiele to dla mnie znaczyło. Byłaś nauczycielem, który poprowadził mnie na właściwe tory:):)

    Cudowny kurs! Zapisanie się na niego spowodowało powrót na właściwe tory w moim życiu! To było wspaniałe i emocjonujące doświadczenie, a przy tym doskonała zabawa! Każdego dnia korzystam z inspiracji Eli i widzę, że moje życie nabiera piękniejszych (i bogatszych;) )kolorów!

    W wielu książkach i na wielu kursach (a uwierz mi przeczytałam ich wiele :-)) wszyscy mówią to samo, ale na Twoim kursie w prosty i łatwy sposób można zrozumieć cały mechanizm. NAJWAŻNIEJSZE dla mnie było doświadczenie wykonywania zadań i otrzymywanie zwrotnej informacji. WIESZ to jest POTĘGA Twojego kursu, uczestnik nie zostaje sam z tym co zrobił :-) i to jest cudowne. POLECAM KAŻDEMU :-)

    Sześć cudownych dni w wysoko-wibracyjnych energiach. Tak określiłabym czas projektu pod hasłem “Jak wylogować się z Matrix`a”.

    Dzięki Twojemu szkoleniu, wiem, że wszystko w życiu da się zmienić, i należy zaczynać od siebie tą zmianę.