To jedna z moich najlepszych inwestycji

Eluniu, jestem bardzo szczęśliwa że zdecydowałam się na Twój kurs i bardzo Ci dziękuję, jest to jedna z moich najlepszych inwestycji. Twój wysiłek włożony w pomoc przy zmianie moich myśli jest wyjątkowy, masz wielki dar wprowadzania na właściwą ścieżkę. Wiem,że mam długą drogę przed sobą, ale drogowskazy od Ciebie pomogą mi nie błądzić. Będę stałą Czytelniczką Twoich artykułów, to wiem na pewno.

Pozdrawiam serdecznie Eluniu
Ela

Opinia o szkoleniu “Jak przyciągnąć pieniądze

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Udział w tym kursie był jedną z najlepszych decyzji, jakie ostatnio podjęłam.

    Szkolenie znacznie przekroczyło moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona, ze wzięłam w nim udział, jednym słowem ŚWIETNE szkolenie. Udział w szkoleniu był jedną z lepszych inwestycji, które w życiu poczyniłam. Odnalazłam drogowskazy, wiem w którą stronę powinnam pójść. Ogromnym udzialem w sukcesie szkolenia jest oczywiscie wspaniała współpraca z autorką. Doskonały coaching w drodze do samodoskonalenia.

    Decyzja o udziale w kursie Eli należy do tych najlepszych

    Trzy dni z Tobą to czas moich głębokich przemyśleń i budowania nowego sposobu myślenia.

    Trochę sceptyczne miałam podejście do Twojego szkolenia, muszę przyznać. Długo się zastanawiałam, czy je kupić. Przeczytałam na ten temat mnóstwo książek, artykułów, wypowiedzi, itd. Stąd wynikał mój sceptycyzm. Jednak bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na Twoje szkolenie. Dowiedziałam się z niego bardzo ważnej rzeczy: jak wielki wpływ na to, co przyciągam, ma mój nastrój; kiedy przyciągam do siebie to, czego pragnę i co przyciągam, w zależności od nastroju. Za to dziękuję Tobie Elu! To było brakujące ogniwo do manifestacji moich pragnień. Całym sercem polecam wszystkim Twoje szkolenie.