Szkolenie 4 kroki do manifestacji jest wspaniala przygada i podroza w glab swoich pragnien. Zrozumialam dlaczego pewne aspekty mojego zycia sa w fazie zastoju, a niektore rozwinely sie po mojej mysli.

Szkolenie 4 kroki do manifestacji jest wspaniala przygada i podroza w glab swoich pragnien. Pozwala zastanowic sie nad tym czego tak naprawde chcemy i co czujemy. Niesamowite jest uswiadomienie sobie jak ogromny wplyw nasze mysli i uczucia maja na to co nas spotyka. Dzieki tym kilku dniom zrozumialam jaka mam moc i jak moge ja wykorzystac. Zrozumialam dlaczego pewne aspekty mojego zycia sa w fazie zastoju, a niektore rozwinely sie po mojej mysli. Podczas tych 4 dni przenioslam sie w moja nowa ulepszona rzeczywisosc i bardzo mi sie to podobalo :)

Cwiczenia, ktore zadajesz sa bardzo dobrze przemyslane – krok po kroku kreowałam swoje pragnienia. Super bawilam sie tworzac obrazy mojego lepszego zycia. Poza tym, moge ciagle na nich pracowac, ulepszajac to co do tej pory stworzylam lub skupiajac sie na innych pragnieniach. Pewne jest, ze w ciagu tych 4 dni towarzyszyly mi same wysokobibracyjne uczucia i mam nadzieje, ze tak pozostanie:)

W dodatku jestes Elu bardzo ciepla, zyczliwa osoba. Mimo, ze nigdy sie nie spotkalysmy, od pierwszego emaila czulam sie z Toba jak z najlepsza przyjaciolka, ktorej moge powierzyc najwieksze sekrety. Dzielisz sie nie tylko wiedza, ale takze swoim doswiadczeniem. Doceniam Twoja szczerosc i pozytywna energia, ktora czuje sie na odleglosc. Bylo to pierwsze moje szkolenie z Toba, ale na pewno nie ostatnie.
Dziekuje Ci bardzo!
Renata

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Bardzo dobry kurs jak dla mnie, jedyna jego “wada” że co dzień jest nowa lekcja, dla mnie ze względu na mój chroniczny brak czasu optymalnie by było gdyby nowa lekcja była co 3 dni, dlatego też jeszcze do końca nie przerobiłem wszystkich “dni”. Wydaje mi sie, że juz dostrzegam pewne pozytywne efekty na zasadzie MYŚLISZ – MASZ, po prostu kilka spraw zaczyna sie układac po mojej myśli, aż sam jestem zszokowany!

    Cały czas jestem nakręcona, cieszę się i raduję, czuję to w sercu, a co jest tego wynikiem? Właśnie przed chwileczką dowiedziałam się, że wreszcie otworzyły się szeroko drzwi do spełnienia mojego pragnienia! ZMIENIAM MIESZKANIE NA WIĘKSZE GDZIE BĘDĘ MOGŁA TWORZYĆ SWÓJ WŁASNY SALONIK FRYZJERSKI…BOŻE JAKIE TO PIĘKNE! Nie nie,to nie zbieg okoliczności że teraz nagle wszystko idzie po mojej myśli.Ja dobrze wiem że to Ty mnie nauczyłaś Elu jak to wszystko zmanifestować.Jak dla mnie jesteś najmądrzejszą kobietą jaką znam i wiem na pewno że będę ci wdzięczna do końca życia,bo to jest ogromny krok w moim życiu :D

    To szkolenie dało mi tyle radosci i pozytywnych emocji, ze jestem pod mocnym wrażeniem, ze ta siła przyciągania na prawde działa. Zycze wszystkim, by spotkali Ciebie na swojej drodze zycia. Jestem wdzieczna, że spotkalam Ciebie na mojej drodze. Wreszcie zrozumiałam, jak to prawo funkcjonuje, dzięki Tobie droga Elu :-)

    Te 4 dni wniosły bardzo wiele do mojego życia.

    Szkolenie 4 kroki do manifestacji jest moim punktem zwrotnym. Wcześniej oglądałam film sekret i czytałam kilka książek o PP ale jak to w życiu pewne rzeczy się odkłada na później, dopiero Ty nauczyłaś mnie jak należy do tego podchodzić. Dobrze prowadzisz te szkolenia i “wyciskasz” od ludzi zaangażowanie myślę że dobrze …. bo na moich poprzednich szkoleniach nie widziałam w prowadzącym takiego zainteresowania jednostką!