Przeczytałam na ten temat wiele publikacji i książek, ale nadal nie wiedziałam do końca jak przełożyć to na działania. Teraz już wiem :)

Elu, bardzo dziękuję za szkolenie i pozytywną energię :)
Od jakiegoś już czasu interesuję się Prawem Przyciągania, energią wszechświata. Przeczytałam na ten temat wiele publikacji i książek, ale nadal nie wiedziałam do końca jak przełożyć to na działania. Teraz już wiem :). Szkolenie Eli dało mi wiedzę i narzędzia do osiągania sukcesów w realizacji moich pragnień. Jest to wiedza, która pomaga osiągnąć wszystko, czego pragniemy w różnych obszarach naszego życia. To szkolenie dało mi ogromną energię do działania, radość i wiele pozytywnych myśli. Pewne rzeczy widzę teraz zupełnie inaczej i czuję, że mam moc.Dziękuję :).

Anna W

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji”

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    To były niesamowite dni :) Ja na temat prawa przyciągania wiedziałam już dużo, wiele książek na ten temat przeczytałam, jednak miałam problem z wprowadzeniem zmian w moje życie.

    Przekazujesz swoją wiedzę w doskonały sposób. Przeczytałam kilka książek na temat prawa przyciągania ale nigdzie nie otrzymałam takiej informacji jaką Ty mi przekazałaś!

    Ela pokazała mi dokładnie!, gdzie popełniam błędy, których nie umiałabym wychwycić. Kilka kartek napisanych przez Elę, dało mi więcej do myślenia i działania niż tysiące przeczytanych wcześniej stron książek. Po prostu wiem, ze to, że trafiłam na blog Eli i Jej szkolenia jest kolejnym krokiem (dla mnie jak do tej pory najważniejszym) w moim rozwoju. Jak dotąd wzięłam udział w dwóch szkoleniach Eli i już zapisałam się na następne. Warto, warto i jeszcze raz warto!

    Szkolenie było niesamowite – czytałam już wiele książek na temat Prawa Przyciągania, ale te cztery dni spędzone z Tobą dały mi coś więcej niż tylko czytanie teorii – dały mi bodziec do praktycznych działań. Wspaniałą zaletą szkolenia jest to, że poprzez prace domowe zmusza ono do działania i te prace domowe są nie do przecenienia.

    DROGA ELU:))) KURS ,który właśnie zakończyłam to wspaniałe doświadczenie w moim życiu. Jestem bardzo zadowolona z kursu, jest prosty i przejrzysty a oto właśnie chodzi.Przeczytałam wiele książek na ten temat i NIC, a tu od pierwszego dnia było wszystko zrozumiałe i proste. TO SUPER KURS