Początkowo sceptycznie podchodziłam do niego, ponieważ uważałam, że tylko praktyczne ćwiczenia – warsztaty są w stanie u mnie coś zmienić i tu się myliłam….

Dzień dobry Elu,

pragnę podziękować Tobie za ten bardzo konkretny 3 dniowy kurs “Jak być w harmonii…….”

Początkowo sceptycznie podchodziłam do niego, ponieważ uważałam, że tylko praktyczne ćwiczenia – warsztaty są w stanie u mnie coś zmienić I tu się myliłam…. Ten kurs jest doskonale, zwięźle i konkretnie przygotowany z jasnymi do zrealizowania ćwiczeniami. Już po pierwszym dniu rozjaśniło mi się  w czym tkwi mój błąd i jak z nim sobie poradzić. Ćwiczenia do wykonania samodzielnego zadania po każdy dniu są bardzo dobrze wytłumaczone i poparte przykładami.

W szybki sposób pomagają zapamiętać te nowe nawyki, które zmieniają dotychczasowy sposób myślenia na pozytywny. Dzięki temu kursowi postrzegam inaczej doświadczenia, które mnie się przytrafiają i ludzi, którzy je tworzą.
Jestem pełna wiary, że to szkolenie 3 dniowe zmieni moje dalsze życie. Wpłynie korzystnie na relacje z ludźmi, tak abym mogła się z niego cieszyć i realizować swoje marzenia. Gorąco polecam osobom, które jeszcze zastanawiają się nad tym czy to faktycznie pomaga.
Iwona
Opinia o szkoleniu “Jak być w harmonii 24 godz/h……

 

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Z lekcji na lekcje następowało moje przebudzenie z rezygnacji, zwątpienia, braku wiary!! W tej chwili jest mi ze sobą dobrze, pokazałaś(przypomniałaś) mi jak się żyje na TAK!! Uważam, że wykonujesz genialną pracę dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu!!Polecam twoje szkolenia każdemu, kto jest w stanie otworzyć się na niestandardowe myślenie.Dwie osoby są już po szkoleniu :) I tworzymy coś w rodzaju fanklubu “maszke.pl”:)

    Szkolenie bardzo mi się podobało, zwłaszcza te ćwiczenia praktyczne – pozwoliły mi one spróbować nowych zachowań, nowego sposobu myślenia o pieniądzach. Pani szkolenie uświadomiło mi też to, jak ważne jest wzbudzanie w sobie uczuć, emocji, a nie tylko powtarzanie formułek/afirmacji. Do tej pory nikt tak wyraźnie mi tego nie uświadomił.

    Każdy dzień motywacji jest jak efekt WOW! Bardzo gorąco polecam Twoje warsztaty 100 dni motywacji to prawdziwa inwestycja która odmienia życie.

    Początkowo tak jak 99% wydających swoje pieniądze, nie byłam do końca przekonana czy słusznie postąpiłam, ale dość szybko przekonałam się jak wiele zyskuję biorąc udział w twoim szkoleniu.

    Cudowny kurs! Zapisanie się na niego spowodowało powrót na właściwe tory w moim życiu! To było wspaniałe i emocjonujące doświadczenie, a przy tym doskonała zabawa! Każdego dnia korzystam z inspiracji Eli i widzę, że moje życie nabiera piękniejszych (i bogatszych;) )kolorów!