Oto jak korzystać świadomie z Prawa Przyciągania

Zdecydowałam się na wzięcie udziału w szkoleniu “4 kroki do manifestacji”. I już wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji, którą mogłam podjąć, by w końcu świadomie korzystać z Prawa Przyciągania.
Prawem Przyciągania interesuję się już dłuższy czas, kilka miesięcy, jednak nic specjalnego w moim życiu się nie działo. Teraz już wiem dlaczego. Pani Elżbieta wytłumaczyła mi w czterech krokach jak wyglądają prawidłowe działania, które to należy wykonać by osiągać swoje pragnienia, jakie błędy popełniałam do tej pory i jednocześnie powody, dla których nic w moim życiu się nie zmieniało.
Każdy krok szkolenia jest świetnie opisany, poprzedzony opisem dotyczącym tego jak Prawo Przyciągania działa, i najważniejsze: zawiera przykłady jak poprawnie stosować tą wilką moc naszych myśli i uczuć.
Współpraca z Panią Elżbietą to przyjemność. Po każdym wykonanym zadaniu wyraża swoją opinię i szczegółowo opisuje jak dane zadanie zostało wykonane, i podkreśla co było najważniejsze w danym zadaniu i na co należy zwracać uwagę.
Wskazówki Pani Eli można wykorzystać niczym do każdego pragnienia. To czego można się nauczyć podczas szkolenia nie zaginie, dlatego warto skorzystać szkolenia i zostać świadomą osobą, która owocnie korzysta z Prawa Przyciągania.
Dziękuję Pani Elżbiecie za pomoc. I wiem, że warto było uczestniczyć w owym szkoleniu ;).

Pozdrawiam,
Karolina

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji”

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Elu bardzo dziękuję za współpracę. Twoje uwagi były dla mnie bardzo cenne, mimo że dużo czytałam na temat pozytywnego myślenia i przyciągania pragnień. Moja wiedza na ten temat była tylko teoretyczna. Sposób w jaki przedstawiasz sedno prawa przyciągania przede wszystkim obrazowo tłumaczy to zagadnienie.

    Przekazujesz swoją wiedzę w doskonały sposób. Przeczytałam kilka książek na temat prawa przyciągania ale nigdzie nie otrzymałam takiej informacji jaką Ty mi przekazałaś!

    Elżbieta – specjalistka od Prawa Przyciągania i zmiany patrzenia na życie!!

    To były niesamowite dni :) Ja na temat prawa przyciągania wiedziałam już dużo, wiele książek na ten temat przeczytałam, jednak miałam problem z wprowadzeniem zmian w moje życie.

    Jako, że interesuję się tematyką doskonalenia wewnętrznego uważam , iż ten kurs jest kompendium wiedzy na temat prawa przyciagania!