Od wielu lat stosuję różne techniki pozytywnego myślenia, jednakże DO TEJ PORY były one bezskuteczne.

Droga ELU,

Pragnę bardzo, ale to bardzo podziękować Ci za te cztery cudowne dni szkolenia, które dały mi bardzo wiele, co więcej, położyły solidne podwaliny pod mój osobisty rozwój emocjonalny i duchowy oraz dały początek zmianie kierunku mojego myślenia. Zaczęłam zupełnie inaczej spoglądać na otaczającą mnie rzeczywistość, przestałam być już tak surowa dla siebie samej. Teraz podchodzę do wszystkiego z większą elastycznością i większą ufnością w to, że to, co dobre spotyka także i mnie oraz że w pełni zasługuję na to, co najlepsze.

Zaczęłam nawet oglądać komedie, czego nigdy nie robiłam. Tak naprawdę od wielu lat stosuję różne techniki pozytywnego myślenia, jednakże DO TEJ PORY były one bezskuteczne, ba, nieumiejętne ich stosowanie spowodowało nawet pogorszenie mojej sytuacji w wielu obszarach mojego życia. Do tej pory nie zwracałam uwagi na odczucia towarzyszące moim pragnieniom, tylko powtarzałam bez emocji afirmacje i po tym, jak po pewnym czasie nie widziałam ich efektów, zaprzestawałam ich dalszego stosowania.

Dopiero podczas Twojego szkolenia dowiedziałam się, na czym polegał mój błąd. Wszelkie Twoje sugestie i wskazówki wcieliłam już w życie i zaczęłam pracować nad realizacją swoich pragnień.
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję ELU i życzę Ci dalszych sukcesów w Twojej niezwykle pożytecznej pracy.

Beata

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji”>

 

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Chciałbym Ci Elu bardzo podziękować za to, że w szybki i bardzo przystępny oraz skuteczny sposób wpłynęłaś na zmianę mojego stosunku do pieniędzy dóbr, obfitości i dobrobytu. Siła pozytywnego myślenia jest ogromna czego efektów już zaczynam doświadczać.

    Szkolenie bardzo mi się podobało, zwłaszcza te ćwiczenia praktyczne – pozwoliły mi one spróbować nowych zachowań, nowego sposobu myślenia o pieniądzach. Pani szkolenie uświadomiło mi też to, jak ważne jest wzbudzanie w sobie uczuć, emocji, a nie tylko powtarzanie formułek/afirmacji. Do tej pory nikt tak wyraźnie mi tego nie uświadomił.

    Elu bardzo dziękuję za współpracę. Twoje uwagi były dla mnie bardzo cenne, mimo że dużo czytałam na temat pozytywnego myślenia i przyciągania pragnień. Moja wiedza na ten temat była tylko teoretyczna. Sposób w jaki przedstawiasz sedno prawa przyciągania przede wszystkim obrazowo tłumaczy to zagadnienie.

    Ela pokazała mi dokładnie!, gdzie popełniam błędy, których nie umiałabym wychwycić. Kilka kartek napisanych przez Elę, dało mi więcej do myślenia i działania niż tysiące przeczytanych wcześniej stron książek. Po prostu wiem, ze to, że trafiłam na blog Eli i Jej szkolenia jest kolejnym krokiem (dla mnie jak do tej pory najważniejszym) w moim rozwoju. Jak dotąd wzięłam udział w dwóch szkoleniach Eli i już zapisałam się na następne. Warto, warto i jeszcze raz warto!