Niesamowite jest uczucie jak wiele zalezy od naszej energii, na ktora mozemy wplywac, jak sie okazuje, w prosty sposob.

Witam Elu :) Dziekuje za podsumowanie i Twoja opinie.

Jestem zadowolona ze szkolenia. Te trzy dni uswiadamiaja jak wiele zalezy od nas oraz daja nam narzedzia jak wplywac na nasze mysli. Wydaje sie to proste, ale wymaga duzej koncentracji z naszej strony, aby swiadomie wykorzystywac kontrast.
Ciesze sie, ze wzielam udzial w Twoim szkoleniu. Na pewno zmienilo ono moje spojrzenie na wiele aspektow i poprawilo moje samopoczucie. Gdy tylko lapie sie na tym, ze moje mysli uciekaja w zlym kierunku narzekania, osadzania, przejmowania odwracam je w pozytywna strone wykorzystujac otrzymane narzedzia.

Szczegolnie czesc o relacjach z innymi zmienila bardzo moje myslenie. Teraz pozostaje tylko byc konsekwentnym i wprowadzic w zycie na stale wszystko to czego uczysz i przekazujesz. Niesamowite jest uczucie jak wiele zalezy od naszej energii, na ktora mozemy wplywac, jak sie okazuje, w prosty sposob. Pragne juz zawsze emanowac wysoko wibracyjna energia i wykorzystywac kontrast w celu ulepszania mojej rzeczywistoci. Czuje uznanie do Twojego szkolenia :) Dziekuje Ci Elu za Twoja pozytywna energie.

Pozdrawiam radosnie
Renata Sz.

Opinia o szkoleniu “Jak być w harmonii”

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    To czasem bardzo ciężka praca, ale też niesamowite uczucie i świetna zabawa!

    Już po pierwszym zadaniu pojawiła się możliwość ciekawiej pracy (jedno z pragnień nad którymi pracowałam). To było niesamowite uczucie i niby wiem, jak to działa, ale pojawiło się zaskoczenie.

    Elu, potrafisz wspaniale uczyć jak wytyczać odpowiednie cele i w jaki sposób sami możemy wpływać na poprawe naszego życia. Masz niesamowity dar umiejetności przekazywania wiedzy. Współpraca z Tobą to prawdziwy zaszczyt dla mnie! Z przyjemnością wezmę udzial w każdym kolejnym kursie prowadzonym przez Ciebie

    Uważam, że inwestycja w ten kurs to jak do tej pory najlepszy wybór jeśli chodzi o rozwój osobisty! Tak głębokiego podejścia do tematu prawa przyciągania przekazanego w prosty sposób jeszcze nie doświadczyłem! :)

    Dla mnie to cudowne doświadczenie jak przez zabawę można zmieniać swoją rzeczywistość. Wykonując zadania poczułam o co chodzi i dziękuję za włączenie mnie do tej wspaniałej zabawy i pokazanie w jak prosty sposób mogę tworzyć swoją obfitość i przyciągać bogactwo.