Już wiem jak wytwarzać odpowiednie fale na które mój świat odpowie.

Trafiłam na Elę w bardzo trudnym momencie mojego życia podczas gdy moją sytuację finansową można było nazwać tylko jednym słowem: bankructwo. Przez jakiś czas prowadziłam bogate życie, kupowałam co tylko mi się spodobało, oglądałam świat, jadłam w najlepszych restauracjach… Aż tu nagle nie zostało mi nic innego jak jedna jeszcze nie opróżniona do końca karta kredytowa, dług hipoteczny i kompletny brak środków na zwykle sprawy jak rachunki czy po prostu zakupy.
Normalny człowiek nie kupiłby wówczas nawet wacików, a ja kupilam kurs Eli za ostatnie pieniądze na mojej karcie kredytowej. Czyli te których tak naprawdę nie miałam i mimo obaw, była to najlepsza decyzja w moim życiu…
Od lat zajmuję się prawem przyciągania. Przeczytałam tony książek, przeprowadziłam tysiące ćwiczeń. Non stop od lat to samo… Niby przyciągałam sytuacje, widoki, które sobie wymarzyłam ale wciąż nie pieniądze… One odchodziły podwójnie wraz z każdym zrealizowanym marzeniem. Ela otworzyła mi oczy i serce a przede wszystkim uczucia na temat pieniędzy. Nauczyła mnie jak mam zmieniać wibracje, na jakich falach nadawać aby zawsze pozostać na “górze”. Wiem że te złe doświadczenia to dopiero początek, znak, że szukałam prawdziwej siebie a przede wszystkim zapowiedź zmiany jeśli chodzi o moją wolność finansową.
Dziś, chociaż to dopiero początek, mogę spokojnie oddać swój los mojemu wyższemu”ja”. Bo już wiem jak wytwarzać odpowiednie fale na które mój świat odpowie. Dziękuję Ci Elu, dziękuję też sobie że bez wahania intuicyjnie kupiłam Twój kurs. Wierzę że może być już tylko lepiej, dobrze, doskonale…”

Monika
—-
Opinia o szkoleniu: Jak przyciągnąć pieniądze. Jak otworzyć się na otrzymywanie.

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Przed szkoleniem emocje dnia codziennego bardzo wpływały na moje życie i to one kreowały mój dzień a teraz to ja kreuję swoje dni i przyszłość. Po tych dwóch tygodniach ciężkiej pracy( nikt nie obiecywał że będzie łatwo!!) doskonale wiem jakie błędy popełniałam i już nie zamierzam ich powtarzać wiem jak mam żyć i jak tworzyć swój piękny i oczekiwany świat. Zapewniam, ze nie jest to czcze gadanie a 100% prawda. Praca na kursie każdego dnia była wciągająca i emocjonująca , bardzo starannie i czytelnie rozpisana a nauczycielka sumiennie sprawdzała każde słowo, każde zdanie w pracy domowej, co pozwoliło mi z dnia na dzień rozwijać się, Kochani DO DZIEŁA TWÓRZCIE I KREUJCIE SWOJE MARZENIA. Teraz to łatwe :-)

    Elu, to szkolenie to magia !!! Otwiera umysł i serce, zmienia myślenie i energię. Twoja kompetencja, profesjonalizm, empatia, serdeczność i potężna dawka pozytywnej energii, sprawiły, że z dnia na dzień zmieniłam się ja ….. zmienił się mój świat. Dziękuję, że uświadomiłaś mi, że wystarczy tak niewiele , aby wykrzesać w sobie cudowne wibracje.

    Gdyby nie Ty i Twoje nauki nie wiem czy miałbym siły żeby miec nadzieję i się starać dałaś mi siły, wiem że dam radę!

    Fantastyczne doświadczenie! Już po dwóch dniach szkolenia zauważyłem pozytywne zmiany i wiem, że to dopiero początek. To jest jak dotknięcie magiczną różdżką – otwiera Twój umysł i emocje! Polecam każdemu, kto dąży do dobrobytu i zamożności a jest na samym początku drogi.

    To jest niezwykły kurs.Jestem nim po prostu zachwycona. Żadna przeczytana przeze mnie książka o przyciąganiu dobrobytu nie rozwinęła we mnie tak świadomości jak Twój kurs. Serdecznie Ci za niego dziękuję, ponieważ dzięki Tobie wiem, że jeżeli tylko naprawdę tego zechce , mogę przyciągnąć do swojego życia praktycznie wszystko, a najważniejsze jest to, że teraz wiem jak naprawdę mogę tego dokonać i to jest wspaniale!!!!!!!!!!