Już po pierwszym zadaniu pojawiła się możliwość ciekawiej pracy (jedno z pragnień nad którymi pracowałam). To było niesamowite uczucie i niby wiem, jak to działa, ale pojawiło się zaskoczenie.

Po czterech dniach spędzonych z Elą, mogę powiedzieć jedno. Warto, warto i jeszcze raz warto. Przyznam, że przed szkoleniem nie byłam zielona w tym temacie i zadania nie sprawiły mi szczególnej trudności. Ela przekazała wszystko w bardzo prosty sposób i to jest naprawdę wszystko, co musisz wiedzieć o świadomym  przyciąganiu. Sama zdałam sobie również sprawę, jak wiele blokad jeszcze mam w sobie.

Samo szkolenie, pozwala się skoncentrować na tym co najważniejsze. Już po pierwszym zadaniu pojawiła się możliwość ciekawiej pracy (jedno z pragnień nad którymi pracowałam). To było niesamowite uczucie i niby wiem, jak to działa, ale pojawiło się zaskoczenie. Wiedziałam, że w końcu coś ruszyło z miejsca. Ela jest wspaniałą, ciepłą osobą, a jej pozytywną energia nakręca do działania. Właśnie przymierzam się do kolejnych szkoleń i czuję, że w końcu ruszę z ważnymi dla mnie sprawami. Polecam wszystkim z całego serca.

Gabriela

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji” >

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Powiem krótko. To co Pani Elżbieta prezentuje w swoich szkoleniach jak najbardziej DZIAŁA. Przekonałam się o tym na własnej skórze 3 dni temu. Dostałam wymarzoną pracę, bardzo dobrze płatną i do tego poznałam świetnych ludzi, a właśnie nad tymi aspektami pracowałam.

    To czasem bardzo ciężka praca, ale też niesamowite uczucie i świetna zabawa!

    Niesamowite jest uczucie jak wiele zalezy od naszej energii, na ktora mozemy wplywac, jak sie okazuje, w prosty sposob.

    To było niesamowite, że Wszechświat mi dawał sygnały już po 30 minutach stosowania ćwiczeń , że to naprawdę działa!

    Jestem w 100% zadowolona i szczęśliwa, że w końcu widzę trwałe efekty mojej pracy nad Prawem Przyciągania! Nie da się tego opisać, jak wiele dał mi ten kurs:) Samo wykonywanie ćwiczeń daje niesamowite rezultaty i przynosi efekty, w moim przypadku – niemal natychmiastowo! Polecam serdecznie to szkolenie!!