Już po pierwszym dniu byłam w lekkim szoku. Pozytywnym oczywiście. Miałam okazję zajrzeć w głąb siebie tak bym mogła nazwać to co czuję i o czym myślę. Znajduję spokój którego szukałam.

Droga Pani Elu
Ogromne serdeczne dziękuję za to że mogłam uczestniczyć w szkoleniu 4 kroki do manifestacji.
Już po pierwszym dniu byłam w lekkim szoku. Pozytywnym oczywiście. Miałam okazję zajrzeć w głąb siebie tak bym mogła nazwać to co czuję i o czym myślę. Znajduję spokój którego szukałam. Skorzystam z kolejnych szkoleń bo to mi pomogło a chcę iść dalej, a innym gorąco polecam, bo na prawdę warto.
Pozdrawiam
Sylwia

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji”

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Wcześniej miałam okazję czytać i pracować nad urzeczywistnieniem moich marzeń, ale nigdy nie było dla mnie wszytko tak jasne i oczywiste jak teraz!

    Przed szkoleniem byłam w depresji, a już 3 dnia poczułam jakąś cudowną energię!

    Po tych paru dniach przebytego szkolenia czuję że inaczej patrzę na wiele sytuacji jakie mi się przytrafiły i przytrafiają. Żałuję, że nie miałam takiej wiedzy wcześniej.Tyle czasu mi przeszło na niepotrzebnym zamartwianiu się z różnych powodów!

    Pokazałaś mi nie tylko drogę do ich realizacji ale także dałaś mi ” do ręki” narzędzie w postaci wiedzy, bym mogła osiągnąć do o czym od dawna w skrytości ducha marze. Siłą tego kursu jest to, że ma on zastosowanie nie tylko do 2 pragnień nad którymi pracujemy ale do wszelkich naszych pragnień.

    Po ostatnim Twoim szkoleniu cały mój świat uległ fantastycznej transformacji! To tak, jakbym otrzymała całkiem nowe życie. Udział w tym szkoleniu sprawił, iż diametralnie zmieniłam postrzeganie samej siebie, pokochałam siebie. Zrozumiałam na czym polega i jaką iluzje tworzy system “matrix” i jak jestem z nim bardzo połączona, ale zrozumiałam też najważniejsze i najcudowniejsze – mam wpływ na wszystko!