Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia na wzięciem udziału w szkoleniu, to szczere polecam! Ja zapisałam się na kolejne!

Elu, dziękuję Ci za wspaniałe szkolenie “4 kroki do manifestacji. Dostrajanie do wszystkich pragnień”. Szkolenie dało mi wiele nowej wiedzy, usystematyzowanej i dostępnej na temat Prawa Przyciągania. Uświadomiło własne błędy w myśleniu i postrzeganiu świata. Pokazało jak niewiele właściwie trzeba zrobić, aby świat stał się piękny i kolorowy. Owszem trzeba tez pracować nad sobą , ale ta praca jest przyjemna.
Jest czasem dla mnie i choć minęło parę dni zauważyłam pewne pozytywne zmiany. To początek czegoś wspaniałego, nowej podróży wgłąb siebie. To szkolenie wytworzyło we mnie mnóstwo pozytywnej energii i nie wiem jak to możliwe, ale czuję się silniejsza , a moje myśli są klarowne, przejrzyste i świadome. Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia na wzięciem udziału w szkoleniu, to szczere polecam! Ja zapisałam się na kolejne!

pozdrawiam
Agnieszka O

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji>”

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Jestem pod głębokim wrażeniem Pani Elżbiety Maszke, która w sposób niezwykle profesjonalny przygotowała tematykę szkolenia, program i materiały szkoleniowe. Absolutnie warto skorzystać z tej wiedzy i inspiracji. Od pierwszych dni szkolenia moje życie zaczęło się zmieniać na lepsze. Jedno z pragnień praktycznie już się zrealizowało, kolejne są w trakcie realizacji i dzięki inspiracjom wynikającym z tego szkolenia, wiem że na pewno się spełnią. Jednym słowem REWELACJA!!! Na pewno warto wziąć udział w tym szkoleniu. Polecam wszystkim!!!

    Bardzo się ciesze ,że mogłem uczestniczyć w szkoleniu :). Jest w nim mnóstwo pozytywnej energii i cennych rad :). Cztery dni byle mega frajdą w robieniu ćwiczeń… Z każdym dniem nie mogłem się doczekać kolejnego maila z nowymi zadaniami :). Gorąco polecam kurs wszystkim wahającym się :)

    Po tym szkoleniu nie skorzystam ze szkolenia Joe Vitale bo nie wyobrażam sobie co mogłabym jeszcze usłyszeć :)

    Dzięki za kolejne super porady. Dziękuje za Wszystko. Jesteś świetna. Uwielbiam Twoje kursy, Bloga i wszystko co robisz.

    Na szkolenie zapisałam się z czystej, a zarazem ogromnej ciekawości. Nie umiałam zastosować PP w praktyce, nie wiedziałam jak postępować na co dzień, aby otrzymać, co moja dusza zapragnie !!! To co się działo na szkoleniu przerosło moje wszelkie oczekiwania. Genialnie opracowane zadania praktyczne z podstawami teoretycznymi zachwyciły mnie totalnie !!! WRESZCIE WIEM JAK TO DZIAŁA !!! Szkolenia Eli są rewelacyjne, dzięki tym szkoleniom stałam się inną osobą, bardziej świadomą, obecną, radosną i zadowoloną z życia ;))) Teraz to JA tworzę moją rzeczywistość !!!