“Czy Wiesz, Że Do Manifestacji Marzeń, Nie Wystarczy Używanie Afirmacji? Bez Harmonii W Tych 3 Obszarach, Będziesz Jak Trybik W Maszynie, Który Nie Ma Używać Swojej Twórczej Mocy”

System kontroli mas zwanym Matrix’em powiedział Ci, jak masz żyć. Jaką pozę masz przyjąć, by ludzie Cię zaakceptowali. Matrix wyznaczył Ci rolę, zaprogramował złe nawyki, byś był możliwie jak najbardziej przewidywalny
i wystraszył na tyle, byś przestał myśleć, że możesz mieć wspaniałe życie.

Komunikujesz się ze światem zewnętrznym poprzez energię, jaką emanujesz.

System kontroli mas – MATRIX – iluzja, która została stworzona dla życia tu na ziemi, doskonale o tym wie. Serwuje ci więc strach, ograniczenia, ból, złość, nienawiść.

Po to, abyś kierował na to swoją uwagę, a poprzez to, był cały czas na częstotliwości, która przyciąga do Twojego życia to, co negatywne, ponieważ wtedy można cię kontrolować!

Prawo Przyciągania – czyli siła, która tworzy okoliczności zewnętrzne odpowiadające dominującej energii, jaką emanujesz każdego dnia myśląc i mówiąc – NIE ROZRÓŻNIA, czy energia, którą wysyłasz, jest dobra czy zła.

Gdy przyjrzysz się swoim myślom, najpewniej zauważysz, że pełno jest w Tobie wątpliwości, napięć, strachu, niepewności o dobrą przyszłość, a to wszystko spowodowane jest przez nieprawdziwe przekonania, które powtarzane są Ci od wczesnego dzieciństwa aż do teraz.

Nieświadomość tego, jak komunikować się z Wszechświatem – z niezwykłą, potężną, pełną wszechogarniającej życzliwości i nieskończonego bogactwa siłą – sprawia, że szarpiesz się z życiem, z iluzją, z systemem, zamiast celowo wybierać z tego całego bogactwa doświadczeń tylko to, co najlepsze i najpiękniejsze.

Prawdopodobnie nieraz słyszałeś, a później powtarzałeś sobie sam, takie słowa, jak:

 • Nie wychylaj się.
 • Siedź cicho.
 • Nie masz racji.
 • Nie bądź za mądry.
 • Mylisz się.
 • To Twoja wina.
 • Nie powinieneś taki być.
 • Nie jesteś zbyt dobry
 • Gdyby kózka nie skakała…

I tak w nieskończoność. Jesteś jak trybik w maszynie, który ma się bać, który ma wykonywać polecenia, który ma nigdy nie dowiedzieć się o mocy jaką dysponuje.

Wszechświat robi, co może, by dać Ci to, na czym się koncentrujesz, ponieważ masz wolną wolę i możesz koncentrować się na takich myślach, jakich tylko chcesz.
A on zrobi wszystko, aby stworzyć okoliczności zewnętrzne odpowiadające temu, na czym się skupiasz.

Jeśli myślisz „nie mam czasu” – proszę bardzo, nie masz czasu.
Jeśli myślisz „jestem głupia” – nagle tracisz jasność umysłu.
Jeśli myślisz „mam mało pieniędzy” – będziesz mieć mało pieniędzy.
Jeśli myślisz „świat jest zły” – będziesz doświadczał świata pełnego złości

Wszystko jak na tacy. Jednak dość tego! Koniec z przypadkowym tworzeniem! Koniec z byciem trybikiem w maszynie i automatycznego powracania do negatywnych myśli i słów! Czas przejrzeć na oczy i zobaczyć, jak to wszystko naprawdę działa. Czas poczuć się na siłach, by przejąć stery swojego życia oraz losu.

Nie jesteś mały – jesteś wielki!
Nie jesteś mizerny – jesteś potężny!

Nadszedł czas przebudzenia! Czas wylogować się z Matrix’a i powrócić
do bezwarunkowej harmonii, radości, szczęścia, miłości i wolności!

Zapraszam na 6-dniowe szkolenie internetowe:

„Jak składać skuteczne zamówienia
do Wszechświata i wylogować się z Matrixa” dla wszystkich tych, którzy chcieliby zrealizować swoje najskrytsze marzenia i zacząć żyć pełnią życia tworząc rzeczywistość szczęścia, miłości i spełnienia

———————————————————————————

Cudowna wiadomość od Ani
- uczestniczki szkolenia:

Witaj Elu. Moje doświadczenia z tym kursem zmieniały się od pierwszego dnia z negatywnych w pozytywne. Na początku buntowałam się, żeby coś pisać, sama przed sobą, tłumacząc sobie, że nie mam czasu, bo pracuje, że nie będę teraz sprzątać, bo przychodzę zmęczona z pracy, że nie będę tego robić i już, bo nie, jest za późno, chce mi się spać i nikt mnie nie będzie zmuszał do pracy ponad siły ;-)))

Ale mimo tego buntu we mnie zaczelam codziennie wbrew sobie robic, to  o co prosilas… w stersie, kiedy dostawalam kolejne zadanie, a nie skonczylam jeszcze poprzedniego…I zaczęłam… wkurzona, ale zaczęłam.

Za chwile musialam dzialac w obszarze ciala i znow bylam wkurzona…ze nie zdarze, ze nie mam czau, ze za pozno i nie mam ochoty juz nad tym myslec, ale znow kladac sie do lozka stwierdzilam, ze nie, ze wlasnie napisze coś postaram sie, chociaż trochę, bo inaczej nigdy nic się nie zmieni. Zostane w Matrixie …..Każdy kolejny dzień to była już ekscytacja, co dziś dam radę zrobić, i jakie będzie kolejne zadanie, a potem zatracałam się w pisaniu :)))

Do tej pory karmilam się tylko na okragło afirmacjami, medytacjami, etc. I dobrze, ale nie mialam zupelnie motywacji do niczego. Nic mi się się juz nie chcialo, nic kompletnie. Pilam tylko kawe, i cos przegryzalam na szybko…Moje marzenia odlozylam na pozniej… Mimo mentalnej pracy, wszystko sie komplikowalo i  wierz mi nie mialam juz rano po co wstawac.

Ale, któregoś dnia katem oka przeczytalam maila od Ciebie – o odloczaniu sie od Matrixa…i to bylo to slowo, ktore do mnie przemowilo.

Jak pomysle, ile obszarow mam jeszcze opracowac i co zrobic kolejnego dnia, to aż mi sie chce skakac z radosci. Uporzadkowalas, usystematyzowałas moją wiedze i nadałaś temu bieg, za co ci jestem ogromnie wdzięczna. Zawsze w takich chwilach przepełnia mnie przeświadczenie, że za coś takiego powinno się placic diamentami!!! Bardzo mi pomogłaś i bardzo to doceniam. Szkoda tylko, ze tak krotko, bo chetnie bym nad soba  widziala jeszcze przynajmniej z tydzien taki bat ;))) 

To dopiero początek, ale już nie mogę doczekać się, kolejnego dnia, kiedy dalej będę wprowadzać harmonie w obszarach, na które mam 100 % wpływ- to takie proste- a takie trudne- tak niesamowite, ze aż niewiarygodne.

Szczęśliwa, nowa, ja…;-))

Ania I.

———————————————————————————

Jeśli chcesz się obudzić i zacząć świadomie tworzyć swoje życie – czeka Cię sporo pracy.

 1. Pracy, która polega na przełamywaniu negatywnych wzorców myślowych.
 2. Pracy, która polega na pielęgnowaniu w sobie i wzmacnianiu pozytywnych, pięknych i mądrych przekonań, które dodadzą Ci otuchy i pozwolą lepiej korzystać z zasobów, które posiadasz.

Ostrzegam: na początku będzie bardzo trudno.
To wielki wysiłek, ale też wielka przygoda i transformacja!
Zapraszam Cię, byś podjął to wyzwanie i raz jeszcze zatroszczył się o spełnienie swoich Wielkich Marzeń.

Wszechświat w każdej chwili odpowiada na Twoją energię. Zmień energię,
a zmienisz okoliczności zewnętrzne. Okoliczności zewnętrzne, dzięki którym osiągniesz to, co pragniesz, mogą jeszcze nie istnieć… one dopiero zostaną stworzone.

Stworzysz je TY swoją energią, jaką wytworzysz w ciągu tych 6 dni.

Gotowy, by sięgnąć po swoje marzenia raz jeszcze?
ZAINWESTUJ w szkolenie i przejmij kontrolę nad swoim losem

——————————————————————————————–

Opinie po szkoleniu:

„Jestem ogromnie szczęśliwa i radosna , że zdecydowałam się na to szkolenie. Wszystkie Twoje szkolenia są doskonałe, ale to jest dla mnie – wyjątkowe!

Tak je oceniam , ponieważ :

-   Nauczyło mnie kreowania harmonii w trzech najważniejszych obszarach mojego życia,
-   Ujawniło jak systematycznie i konsekwentnie pracować nad tą harmonią – a więc – nad wysokim poziomem energii życiowej,
-   Pokazało jak definitywnie zmieniać swoją uwagę – troszczyć się i pielęgnować to, co tworzy idealny i pożądany przeze mnie stan rzeczywistości.

Warto skorzystać z tego szkolenia , aby stać się lepszym i doskonalszym w przekształcaniu marzeń w rzeczywistość korzystną dla siebie. Z całego serca polecam !!” Barbara D.

“Witaj Elu! Dzięki twojemu kursowi ,,Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata i wylogować się z MATRIXA” otrzymałam dokładny plan i drogowskaz jak spełnić swoje marzenia. Otrzymałam światło, które oświetla mi tą trudną drogę. Przede mną ogrom pracy, ale wreszcie wiem jak się do tego zabrać.” Beata H.

“Witaj Elu. Szkolenie to było pierwszym Twoim szkoleniem
w jakim uczestniczyłem ale zapewne nie ostatnim. Bardzo się cieszę, że to szkolenie wybrałem jako pierwsze bo ono wg mnie uczy krok po kroku jak się przygotować, jak zrobić miejsce w swoim życiu ku nowemu i lepszemu które chcę przyjąć do siebie.
Jestem dopiero tydzień po szkoleniu i korzystając z Twoich rad już zauważam zmiany w swoim wnętrzu. A co w środku to i na zewnątrz :-), więc to tylko kwestia czasu aby się zaczęło zmieniać wokół mnie. Bardzo też mi się podoba forma szkolenia, która wymusza pracę nad sobą, a tylko w ten sposób możemy wpłynąć na swoje życie.”
Mariusz B.

“Witaj Elu! Na wstępie chciałam podziękować za te 6 dni. Kurs podobał mi się ponieważ, niejako zmuszał mnie do codziennego “odrobienia zadania” ;), tym samym do poświeceniu sobie tego czasu. Spodobało mi się to i mam nadzieje, że nie zabraknie mi mobilizacji do kontynuacji. O prawu przyciągania wiem już co nieco, ponieważ książkę Sekret przeczytałam kilka razy. Jednak codzienność i zmęczenie (znużenie) wybiło mnie z wiary, że to działa… Twój kurs znowu nawrócił mnie na ten tor ;).

Bardzo podobał mi się wątek kursu dotyczący wprowadzania harmonii w obszar domu. Niby banał, ale powiem Ci, że cały tydzień przewracam dom (wraz z mężem) do góry nogami. Spod łóżka w sypialni wyciągnęłam wszystko, i o dziwo lepiej mi się śpi. Sny mam radosne, słoneczne, optymistyczne. A jeszcze niedawno przeważała w nich zima i mrok… Nie spodziewałam się tego ;)
Podsumowując, mogę Cię zapewnić, że będę wracała do treści tego kuru niejednokrotnie. Pragnę zmienić swoje myśli więc z miłą chęcią będę kontynuowała codzienną kreacje mojej nowej rzeczywistości.
Dziękuje bardzo za Twoje dobre słowa i pozytywna energię ;)
Trzymaj się ciepło i szczęśliwie!!!”
Basia B

“Przyznaję, że szkolenie spełniło moje oczekiwania. Jest bardzo pomocne w uświadomieniu sobie spraw związanych z naszymi blokadami i ograniczeniami. I trudnością wyjścia z nich.Mimo, że sporo już wiem na te tematy, to jednak warto mieć już gotowe prowadzenie. To doceniłem. To jak mając linę do wydostania się z labiryntu naszego Matrix-a. Za każdym rogiem jest rozwidlenie i kusi aby wejść w niewłaściwy korytarz. Zrozumiałem także że, aby wykreować to co chcemy – potrzeba spójnego działania na kilku płaszczyznach, które się wspierają. Jestem bardzo, bardzo zadowolony. Dziękuję Elżbiecie za wielkie wsparcie i inspirację” Krzysztof N.

“Witaj Elu.Jeszcze raz dziękuję za szkolenie. Opinię na jego temat wystawiam z przyjemnością. Dzięki Tobie ułożyłam konkretny plan, według którego tworzę moje życie na nowo i jest to prawdziwe radosny proces. Pozytywna energia, którą rozsiewasz jest zaraźliwa. Przeszłam na “drugą stronę mocy” tam, gdzie miłość, radość, harmonia i spokój. Chcę zostać tu na zawsze :) Ania M

Szkolenie Eli jest bardzo wartościowe (bardzo dużo wiedzy). Moja wiedza na temat harmonii w domu, ciele i umyśle bardzo się poszerzyła. Wiem, co mnie blokuje. Krok, po kroku mogę zacząć wprowadzać zmiany na lepsze :)
Bardzo jestem wdzięczna za tą wiedzę. Z całego serca polecam i dziękuję. Agnieszka P.

——————————————————————————————

Więcej opinii >

Po latach pracy z energią i Prawem Przyciągania, zaobserwowałam, że największy wpływ na nasze życie, plany, marzenia, mają 3 obszary:

 • Przestrzeń życiowa – dom, w którym mieszka Twoje ciało
 • Ciało – dom, w którym mieszka Twój umysł
 • Umysł – dom, w którym mieszka Twoja świadomość

Najciekawsze jest to, że w każdej chwili TY masz wpływ na harmonię bądź dysharmonię w tych obszarach.

Wprowadzając w nie harmonię, stajesz się jednością z magią życia. Wchodzisz w stan idealnej harmonii z mocami Wszechświata. Jesteś z nimi powiązany, a one są powiązane z Tobą.

Dom, ciało, umysł – to trzy obszary, nad którymi masz całkowitą kontrolę.

Często ludzie mają wrażenie szarpania się z życiem, ponieważ nie znajdą swojej roli w procesie manifestacji. Szarpią się z okolicznościami zewnętrznymi, zastanawiając się, jak zrealizować marzenia. A prawda jest taka, że to kompletnie nie ich rola!

Stworzenie najlepszych okoliczności zewnętrznych to rola niefizycznych sił, Twoją natomiast rolą jest codzienne wprowadzanie harmonii w obszar domu, ciała i umysłu. Wtedy zaczynasz tworzyć DRUŻYNĘ z mocami Wszechświata. Wtedy jesteś w harmonii z magią życia.

Najbliższy termin startu:

Obecnie organizuję indywidualne terminy, dla każdego z uczestników. Chcesz zacząć pracę na tym szkoleniu? Napisz na elzbieta@maszke.pl

Przez 6 dni będziesz wykonywał zadania które nauczą cię wprowadzania harmonii w obszar domu, ciała i umysłu.
LEKCJA + PRAKTYKA – to klucz do wszelkich zmian.

Jaka jest inwestycja za 6 dni indywidualnej współpracy?

330 zł

z

Jeśli masz pytanie napisz do mnie: elzbieta@maszke.pl

———————————————————————————

Dużo czasu poświęcać możesz myśleniu o tym, czego pragniesz, ale bez stworzenia mentalnej i fizycznej harmonii w chwili teraźniejszej, nic, co jest harmonijne, nie może przyjść do ciebie. Podobne przyciąga podobne – tak działa prawo. Żyjesz w fizycznym świecie, gdzie manifestuje się TWÓJ POZIOM ENERGII ŻYCIOWEJ. Jej nadmiar lub brak manifestuje się doświadczaniem pozytywnych bądź negatywnych zdarzeń.

Błąd jaki popełniają świadomi twórcy polega na tym, że cały czas zastanawiają się, JAK MAJĄ SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIA, jakie kroki muszą podjąć, jakie działania rozpocząć, jakie okoliczności stworzyć, a to kompletnie nie jest ich działką – to praca Wszechświata! Tak często możesz mieć wrażenie, że szarpiesz się z życiem, ponieważ nie znasz swojej roli w procesie manifestacji i to jest twój największy problem.

Czasem wydaje nam się, iż nie mamy wpływu na myśli, jakie utrzymujemy w swoim umyśle, lecz jeśli zadbasz o to, O CO MOŻESZ ZADBAĆ JUŻ TERAZ, czyli o wprowadzanie harmonii w swój dom, ciało i umysł, z ogromną łatwością przyjdzie ci wzbudzanie w swoim umyśle wysokowibracyjnych, pozytywnych myśli, które odczujesz pozytywne w swoim sercu.

Zajmij się tym, czym możesz się zająć, a twoje myśli będą rozkwitały, w cudownym i harmonijnym środowisku jakie stworzysz WOKÓŁ SIEBIE. Jak wewnątrz, tak i na zewnątrz, a także, jak na zewnątrz, tak i wewnątrz.

Pragnąc wieść cudowne życie, musisz wprowadzać równowagę do OBU Z TYCH ŚWIATÓW – WEWNĘTRZNEGO I ZEWNĘTRZNEGO, ponieważ są one połączone i oddziałują silnie na ciebie. Rób to, co jest twoim zadaniem, a Inteligentnej Energii pozostaw organizację wszelkich okoliczności zewnętrznych.

Co konkretne będzie na szkoleniu:

Codziennie przez 6 dni znajdziesz na swojej skrzynce lekcję w postaci pliku *.pdf. Twoje zadanie będzie polegać na przeczytaniu jego zawartości, a następnie wykonaniu zadań, które w praktyce nauczą cię wprowadzać harmonię w obszar umysł, ciało, dom.

Każdemu obszarowi będą poświęcone 2 dni:

kropka2 dni wprowadzania harmonii w obszar domu
- Na wstępnie opiszę Ci dokładnie, czym jest Matrix, i dlaczego byłeś na tyle odważną duszą, że zdecydowałeś się na życie w obecnym ciele
- Dowiesz się, jak wielki wpływ na energię, którą tworzysz, ma energia Twojego domu
- Uświadomisz sobie, w jaki sposób bałagan wyciąga z ciebie energię życiową
- Pokażę Ci, jak zwiększyć energię swojej przestrzeni życiowej, która wpłynie na zwiększenie Twojej energii wewnętrznej
- Stworzysz plan wprowadzania harmonii
- Opowiesz na pytania, które konkretnie pokażą Ci, w której części Twojej przestrzeni życiowej tkwią blokady, dzięki czemu będziesz mógł je uzdrowić i zapewnić energii swobodny przepływ

kropka2 dni wprowadzania harmonii w obszar ciała
- Dowiesz się, jakie produkty i kosmetyki blokują i tłumią Twoją wewnętrzną energię, przez co łatwiej można cię kontrolować
- Stworzysz doskonałą wersję rzeczywistości, w obszarze wysokowibracyjnego pożywienia i naturalnych kosmetyków, dzięki czemu wzrośnie poziom Twojej energii (Twoje marzenia i wszystko, co najlepsze dla ciebie, ma wysoką częstotliwość energii, więc chcąc doświadczyć wspaniałości w swoim życiu musisz najpierw zatroszczyć się o wysoki poziom swojej własnej energii)
- Pokażę Ci jak wyglądają moje 3 dni pracy w obszarze umysł, ciało, dom

kropka2 dni wprowadzania harmonii w obszar umysłu
- Zrozumiesz sztukę pozytywnego tworzenia
- Pokażę Ci, co możesz zrobić w chwili TU I TERAZ, aby podnieść poziom swojej energii życiowej i być dzięki temu w harmonii z mocami Wszechświata
- Zrozumiesz, co jest Twoim zadaniem, a co jest zadaniem magii życia i dzięki temu raz na zawsze przestaniesz szarpać się z życiem, próbując samemu zastanawiać się w kółko jak Twoje marzenia mają stać się rzeczywistością.
- Poznasz siłę koherencji serca
- Dowiesz się, ile czasu dziennie poświęcać na pracę nad swoimi pragnieniami, a ile być w pełni w chwili TU i TERAZ
- Stworzysz efekty końcowe w wybranych przez siebie obszarach twojego życia, dzięki czemu Twoja energia przetransformuje się, a na tę zmienioną energię zacznie odpowiadać Prawo Przyciągania, organizując wszelkie okoliczności zewnętrzne potrzebne do manifestacji tego czego pragniesz

PO PROSTU STWORZYSZ SWOJE ŻYCIE
NA NOWO

Nie korzystaj z mojego kursu, gdy:

 • Nie jesteś w stanie codziennie przez 6 dni wyznaczyć sobie na lekturę i ćwiczenia minimum 60 minut (optymalnie 90 minut)
 • Nie jesteś gotowy na zmianę, poświęcenie i wysiłek, jaki trzeba będzie włożyć w ćwiczenia, przełamywanie negatywnych myśli i wspieranie pozytywnych

Dlaczego?

To proste – chcę pracować TYLKO z osobami, które są na 100% gotowe zaangażować się w swój rozwój. Efekty będą ogromne, ale warunek jest jeden: musisz dać z siebie wszystko i być gotowy podjąć działania, jakich będę wymagała od Ciebie podczas tego szkolenia.

To jak? Dołączysz do tych, którzy sami tworzą swój los?