To ważne: Oto pierwsze szkolenie, które oprócz pomnożenia wspaniałości w Twoim życiu, pokaże Ci:

“Jak Być W Harmonii 24 godz/h Nawet Wtedy Gdy Otaczają Cię Negatywne Sytuacje, Złośliwi Ludzie I Nie Masz Jeszcze Tego Czego Chcesz”

Jeśli potrafisz wykorzystać kontrast (negatywne doświadczenia w Twoim życiu) jak trampolinę do przyciągnięcia wspaniałych doświadczeń oraz postrzegasz innych jak współtwórców Twojej nowej, ulepszonej rzeczywistości – nie czytaj dalej tego tekstu.

Czy wiesz, że Kontrast, to nieodłączna część Twojego ziemskiego życia? Gdybyś nie wiedział czego nie chcesz, nie wiedziałbyś również czego pragniesz.

Prawdopodobnie, zgodzisz się ze mną, że przeniesienie uwagi z kontrastu (wszystkiego co negatywne w Twoim codziennym doświadczaniu życia), na to co powstało w wyniku doświadczania, to najtrudniejsza część świadomego tworzenia, jednak nie zmienia to faktu, że to na czym stale się koncentrujesz, pomnażasz i przyciągasz.

Najczęściej spotykane “przeszkody” w utrzymaniu pozytywnego przyciągania to:

 1. Doświadczanie bądź obserwowanie negatywnych sytuacji
  (Jeżeli kierujesz swoje myśli na negatywne sytuacje, a nie na pragnienia powstałe w wyniku doświadczania życia – nie rozwijasz się, jesteś smutny, zagubiony, sfrustrowany, że innym wychodzi a Tobie nie)
 2. Zachowanie innych osób
  (Czy przyłapujesz się na tym, że podczas kontaktu z innymi oceniasz ich postępowanie, kierując się wyłącznie własnym, indywidualnym sposobem decydowania o tym jak powinno wyglądać ich zachowanie? Jeżeli kierujesz swoje myśli na to jak zachowują się i co robią inni – trwonisz na darmo moc kreowania, swojego życia, oddając swoją uwagę temu co w nich negatywne)
 3. Kierowanie swojej uwagi na brak tego czego chcesz mieć
  (Jeżeli kierujesz swoje myśli na brak, tego co chcesz mieć, zamiast na to co masz i co mieć możesz, nie tworzysz energetycznego połączenia ze wszelkimi wspaniałościami, które mogą być twoim udziałem i nigdy ich nie doświadczysz)

Jeśli nadal czytasz ten tekst oznacza, że Ty także masz problem z utrzymaniem dobrego samopoczucia, gdy bezpośrednio doświadczasz bądź obserwujesz negatywne sytuacje wokół siebie.

One były, są i zawsze będą częścią Twojego życia, ponieważ oprócz tworzenia własnej rzeczywistości, uczestniczysz i obserwujesz rzeczywistości, które inni powołują do życia.

—————————————————————-

Co myśli na temat tego szkolenia Marta – uczestniczka

Serdecznie polecam wszystkim to szkolenie, uważam, że każda, absolutnie każda osoba powinna wziąć w nim udział, aby zrozumieć prawdziwy sens Prawa Przyciągania, jak i sens naszego życia na tej Ziemi. Te 3 dni to było prawdziwe wyzwanie dla mnie, wielka rewolucja, którą warto było przejść, aby wreszcie pojąć, na czym naprawdę polega PP.

Zrozumiałam, że, mimo solidnej pracy nad sobą, którą wykonałam dzięki poprzednim szkoleniom Eli, moja uwaga w dalszym ciągu łatwo podążała za tym, co wydaje się “rzeczywistością”, ciężko było utrzymywać pozytywny nastrój w obecności tzw. “toksycznych ludzi”, nie rozumiałam istoty pojawiania się kontrastu w moim życiu, myślałam, że wciąż robię coś źle i dlatego od czasu do czasu spotykają mnie wydarzenia, których nie chciałam przyciągnąć.

Dzięki temu szkoleniu zrozumiałam, jakie błędy popełniałam i natychmiast udało mi się wdrożyć zmiany, co ciekawe – moja podświadomość nawet nie czuła oporu przed wejściem w harmonię i zsynchronizowaniem się z moim drugim, lepszym, optymistycznym “JA”. Jako ex pesymistka, obawiałam się, że będzie mi niesamowicie ciężko wytrwać w tym stanie bezwarunkowego spokoju, radości, jednak, po wykonaniu ćwiczeń, zaleconych przez Elę, stwierdziłam, że zmiana jest całkiem prosta i zdecydowanie, da się wyrobić w sobie nowe, lepsze nawyki, mimo zewnętrznych okoliczności, które nie zawsze są idealne (jak się okazuje, niekoniecznie “z naszej winy”).

Cieszę się, że wykupiłam to szkolenie. Teraz czuję, że moja wiedza z PP jest kompletna i będę mogła o wiele skuteczniej zmieniać swoją rzeczywistość na taką, jakiej pragnę. :)
Jesteś genialna, Elu, dziękuję serdecznie!

—————————————————————-

Choć Wydaje Się To Nieprawdopodobne, Wiedz, Że Zewnętrzne Okoliczności, Zachowanie Innych, Ani Obecny Brak Tego Czego Pragniesz Nie Muszą Mieć Negatywnego Wpływu Na Twoje Samopoczucie

Kontrast jest ważny w rozwoju jednak wiele ludzi cierpi, ponieważ nie potrafią pozytywnie tworzyć doświadczając bądź obserwując kontrast.

WAŻNE: Gdy nie określasz czego chcesz na podstawie doświadczanego życia nie rozwijasz się!

 • Gdy koncentrujesz się na kontraście (negatywnych sytuacjach, zachowaniu innych, braku tego co chcesz) i czujesz się z tym źle, pomnażasz i przyciągasz więcej negatywnych aspektów do wydarzeń, które dopiero nadejdą
 • Gdy koncentrujesz się na tym co powstało, w wykonu doświadczanego kontrastu, pomnażasz i przyciągasz ULEPSZONE DOŚWIADCZENIE

Nauczę Cię wykorzystywać kontrast do szybszego rozwoju!

jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień Tak następuje radosny rozwój, lecz 95% twórców większość swojej uwagi poświęca doświadczanemu kontrastowi (negatywnym sytuacjom). Cały czas zasilają kontrast! Tworzą myśli i słowa odpowiadające kontrastowi, więc przychodzi do nich więcej kontrastu, a nowa rzeczywistość nie może się przejawić. Stoją w miejscu, wciąż i wciąż przerabiając to samo, poprzez co mają wrażenie, że nic się nie zmienia i tak jest w rzeczy samej……

—————————————————————-

Co myśli na temat tego szkolenia Ewa – uczestniczka

Droga Elu, z ogromną radością przesyłam opinie dotyczącą szkolenia. Jestem zadowolona i bardzo szczęśliwa. Twoje szkolenie przyczyniło się do wejrzenia w głąb mnie samej co z kolei wpłynęło na uświadomienie sobie, jak wielkie wewnętrzne bogactwo noszę, które do tej pory pokryte było warstwą kurzu lecz cierpliwie czkało na mocne dmuchnięcie.

Czytając lekcję po lekcji i zatrzymując się co chwilę w celu zgłębienia i lepszego uświadomienia sobie zawartości-w pewnym momencie – od tak – zaczęły płynąć mi łzy – to cudowna chwila, w której uświadomiłam sobie po co i na co- jestem na ziemi, a przede wszystkim uświadomiłam sobie, że tak jak to trafnie ujęłaś – to takie proste, że aż nie wiarygodne !

Życie jest cudem a Kontrast ten cud umożliwia. Wykonanie ćwiczeń bardzo mobilizuje do świadomego myślenia i otwiera naszą wyobraźnię, dzięki nim zdajemy sobie sprawę, czy też raczej zaczynamy mocniej dostrzegać tak wiele aspektów wokół nas, tak, jesteśmy tu dla siebie dla własnego rozwoju, więc one (ćwiczenia) są doskonałym uzupełnieniem teorii.
Kontakt z tobą – odsyłanie zadań i sprawdzanie ich przez ciebie, twoje zaangażowanie do końca szkolenia – REWELACJA !

Szukam odpowiedniego słowa, aby ci podziękować… więc powtórzę JESTEM CI OGROMNIE WDZIĘCZNA ZA TO ŻE JESTEŚ , a jesteś Aniołem. Łzy szczęścia , łzy radości- gdy piszę Tu i Teraz- znów zwilgotniały mi oczy, taka jestem wdzięczna ! Namaste

—————————————————————-

To co dla ciebie przygotowałam to 3 dniowe szkolenie on-line, które nauczy cię:

 1. Być w stanie ciągłej harmonii, bez względu na to czy doświadczasz czegoś wspaniałego czy czegoś negatywnego
 2. Być w stanie ciągłej harmonii, bez względu na to jak zachowują się inni
 3. Być w stanie ciągłej harmonii, bez względu na to, że to czego pragniesz jeszcze nie przejawiło się

—————————————————————-

Co myśli na temat tego szkolenia Kornelia – uczestniczka

Elu :-) Cudownie się z Tobą uczy i współpracuje, cudownie “otwierasz” oczy, cudownie tłumaczysz i pokazujesz właściwy tor rozumowania i właściwy tor Naszej ziemskiej przygody, a tak naprawdę tor Naszego kreowania codziennie lepszej przyszłej teraźniejszości :-).
Te trzy dni to niesamowita świadoma uważność TU i TERAZ :-)

Kiedy zaczęłam harmonizację czakr razem z Tobą, nooo to byłam delikatnie powiedziawszy w bardzo opłakanym stanie. Właściwe to chyba był stan depresyjny i miałam już sięgać po lekarstwa antydepresyjne… ale na szczeście trafiłam na Ciebie i dzisiaj już mogę śmiało powiedzieć że najgorszy czas za mną:-)
Dużo mi pomogło to pierwsze szkolenie o wypisaniu się z matrixa, bo po nim dużo świadomości i wiedzy o kreacji mojej rzeczywistości mi przybyło i nad tym pracuję każdego dnia, a teraz kolejne szkolenie jeszcze bardziej otworzyło mi oczy ile to uważności trzeba mieć w sobie i na ile spraw każde moje uważne patrzenie ma wpływ. Dziękuję za te cudowności które Tworzysz:-)

—————————————————————-

Plan szkolenia:

Dzień 1

 • Zrozumienie istoty jaką byłeś i jaką nadal jesteś
 • Co jest istotą twojego rozwoju tutaj na ziemi
 • W jaki sposób następuje twój rozwój
 • Ty fizyczny i nie-fizyczny jako jedność
 • Jak dostrajać się do prośby, którą wysłałeś wibracyjnie
 • Najczulsze czujniki do odczuwania wibracji jaką tworzysz
 • Dlaczego istotne jest zestrojenie z tym czego pragniesz
 • Co musisz zrobić, aby dostrajać się do swoich pragnień
 • Jaki jest najważniejszy związek w twoim życiu
 • Dlaczego częste skupianie swojej uwagi na obszarach, które pragniesz jest tak istotne?
 • Dlaczego fizyczna manifestacja nie pojawia się
 • Pozytywne tworzenie na podstawie doświadczanego życia

Dzień 2

 • Proszenie, odpowiedź na twoje prośby, dopasowywanie wibracyjnej częstotliwości
 • Współtworzenie
 • Relacje z innymi oczami Ciebie nie-fizycznego
 • Klucz do relacji z innymi
 • Rzeczywistości innych ludzi
 • Kontakty międzyludzkie jako blokada przed manifestacją Twoich pragnień
 • Relacje międzyludzkie a świadome tworzenie swojej rzeczywistości
 • Świadoma intencja do tego jak chce się czuć
 • Zdolność postrzegania innych w lepszy bądź gorszy sposób

Dzień 3

 • Podstawa przejawienia dobrych rzeczy w twoim życiu
 • Odpowiednia siła przyciągania
 • Kilkanaście sekund do uruchomienia procesu kreacji
 • Zasilanie pragnienia, a nie przyczyny pragnienia
 • Wszystko czego zapragnąłeś jest już dla Ciebie stworzone.
 • Udoskonalanie pragnienia dzięki buforowi czasowemu
 • Ukierunkowanie swoich wibracji TU I TERAZ
 • Celowe i spontaniczne tworzenie swojej wibracji
 • Koncentrując się na tym co zewnętrzne i tak tworzysz wibrację W SOBIE.
 • Zwielokrotnianie poprzez powracanie myślami.

Zanim zdecydujesz, się na udział, przeczytaj kilka słów o współpracy ze mną:

 • Po 4 dniach z Tobą, kochana Kobieto, NARESZCIE ZROZUMIAŁAM O CO CHODZI TAK NAPRAWDĘ W Prawie Przyciągania!
 • Jesteś genialna, potrafisz uczyć, potrafisz przekazywać wiedzę, czujesz to, gratuluję Ci!
 • Uważam, że wykonujesz genialną pracę dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu!!
 • Elu, twoja wiedza, radość, optymizm, wszystkie lekcje i sposób w jaki je prowadzisz:)!!!! To cudo, zmieniło mnie nie do poznania:)!!!!
 • Warto pracować z Elą, mówię wam warto
 • Twoje szkolenia były punktem zwrotnym w moim życiu
 • Wierzę w moje nieograniczone możliwości i siłę dzięki Twoim mailom, które codziennie wznoszą mnie coraz wyżej i wyżej. Najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu!!!!
 • Uważam, że decyzja o udziale w kursie Eli należy do tych najlepszych.
 • Gorąco polecam kursy Eli, bo Ela robi je profesjonalnie, dokładnie i co według mnie jest najważniejsze, daje szczegółowe instrukcje odnośnie Prawa Przyciągania
 • Czytając kolejne książki cały czas czułam że czegoś w nich brakuje albo raczej ja nie mogę tego znaleźć czy zrozumieć. Wykupiłam Twój kurs i BINGO – znalazłam to czego szukałam

 —————————————————————————————

Najbliższy termin startu:

Obecnie organizuję indywidualne terminy, dla każdego z uczestników. Chcesz zacząć pracę na tym szkoleniu? Napisz na elzbieta@maszke.pl

Jaka jest inwestycja za 3 dni indywidualnej współpracy?

175 zł

Jeśli chcesz nauczyć się być w ciągłej harmonii niezależnie od okoliczności zewnętrznych, zachowania innych oraz w czasie oczekiwania na manifestację pragnień, kliknij poniższy przycisk, opłać szkolenie, a tym samym zarezerwuj swój udział.

z

Jeśli chcesz zadać mi pytanie a propos szkolenia pisz na elzbieta@maszke.pl

Więcej opinii uczestników przeczytasz tutaj >

 —————————————————————————————

Jak wygląda szkolenie?

 1. Szkolenie trwało będzie 3 dni
 2. Każdego dnia otrzymasz na swojego maila, lekcję + zadania w pliku pdf
 3. Będziesz miał cały dzień i całą noc na zapoznanie się z lekcją i odrobienie w wordzie zadań, które w praktyce nauczą cię korzystania z poznanej wiedzy
 4. Kolejnego dnia prześlę ci lekcję na następny dzień, a Ty odeślesz do mnie zrobione zadania z dnia poprzedniego (dzięki temu sprawdzę czy Twój kierunek uwagi jest poprawny. Pomoże ci to w szybszej nauce i zwiększy efekty w późniejszym stosowaniu)

Dlaczego moje szkolenia są tak skuteczne?
Co jest ich siłą?

kropka Możesz wziąć w nich udział, z każdego miejsca na ziemi. Są to szkolenie on-line, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze, które musiałbyś zainwestować w podroż – na moich szkoleniach, każdy pracuje przy swoim komputerze, w swoim domu.

kropka  Zadania, które są do przerobienia po lekcji, a które w praktyce uczą świadomego tworzenia, wykonujesz w najdogodniejszej dla siebie porze. Wolność chwili tworzenia, jest kluczem, dzięki czemu każdy pracuje w swojej “porze mocy”. Dla jednych to poranki, dla drugich wieczory.

—————————————————————————————————
Kim Jestem:

Nazywam się Elżbieta Wolna (Maszke). Jestem cochem rozwoju osobistego. Każdego dnia motywuję i inspiruję innych do pozytywnego myślenia.

Co mówią na mój temat osoby, z którymi miałam zaszczyt współpracować?

 • Masz taką wspaniałą cechę, że potrafisz “przycisnąć śrubkę” bez zrażania do siebie, wyczuwa się w Tobie ogromną życzliwość i poczucie humoru, no a Twój entuzjazm po prostu zaraża innych:))
 • Jak dla mnie jesteś najmądrzejszą kobietą jaką znam i wiem na pewno że będę ci wdzięczna do końca życia
 • Droga Elu, Twoja aura, Twoje ciepło, Twoja mądrość i zrozumienie dla drugiego człowieka – z całą pewnością nie pochodzi z tego świata!
 • Elu, potrafisz wspaniale uczyć jak wytyczać odpowiednie cele i w jaki sposób sami możemy wpływać na poprawę naszego życia. Masz niesamowity dar umiejętności przekazywania. Współpraca z Tobą to prawdziwy zaszczyt dla mnie!
 • Szkolenia Eli są rewelacyjne, dzięki tym szkoleniom stałam się inną osobą, bardziej świadomą, obecną, radosną i zadowoloną z życia ;))) Teraz to JA tworzę moją rzeczywistość !!!
 • Elu jesteś szalenie ciepłą osobą, ty naprawdę kochasz ludzi. Jesteś 100% profesjonalistką wiesz o czym mówisz. Dziękuję ci za ten wspaniały czas.

i wiele, wiele innych …serce

——————————————————————————————-

Wszystkie szkolenia: