Elu, nie jestem wstanie napisać co czuję…jestem radosna, uśmiechnięta, pozytywna i bardziej ufna, w ciągu zaledwie 6 dni zainspirowałaś mnie do działania, abym była lepszą wersję siebie :)

Elu, nie jestem wstanie napisać co czuję…jestem radosna, uśmiechnięta, pozytywna i bardziej ufna, w ciągu zaledwie 6 dni zainspirowałaś mnie do działania, abym była lepszą wersję siebie :)  DZIĘKUJĘ, za to że jesteś…
Do napisania na kolejnym szkoleniu:)
Pozdrawiam serdecznie
Asia…aktywna – pracująca mama, kochana i kochająca żona:)

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    To co się ze mną wydarzyło w ciągu tych kilku dni to prawdziwy cud. Całkowicie zmieniłam myślenie i podejście do wielu spraw.

    Dzięki temu szkoleniu chodzę uśmiechnięta i radosna, patrzę inaczej na wszystko – lepiej :)

    Dzięki Twojemu szkoleniu, wiem, że wszystko w życiu da się zmienić, i należy zaczynać od siebie tą zmianę.

    Po ostatnim Twoim szkoleniu cały mój świat uległ fantastycznej transformacji! To tak, jakbym otrzymała całkiem nowe życie. Udział w tym szkoleniu sprawił, iż diametralnie zmieniłam postrzeganie samej siebie, pokochałam siebie. Zrozumiałam na czym polega i jaką iluzje tworzy system “matrix” i jak jestem z nim bardzo połączona, ale zrozumiałam też najważniejsze i najcudowniejsze – mam wpływ na wszystko!

    Wykonywanie ćwiczeń naprawdę super. Dzięki nim człowiek potrafi zajrzeć w swoje wnętrze. Muszę potwierdzić , że w ciągu tych 3 dni dokonała się u mnie całkowita pozytywna przemiana. Bardzo polecam kurs.