Dziękuję za przeprowadzenie przez bardzo ważne i przynoszące cudowne efekty szkolenie!

Z radością Cię witam Elżbieto ponownie,

dziękuję za przeprowadzenie przez bardzo ważne i przynoszące cudowne efekty szkolenie! Sposób, w jaki zachęcasz do zmieniania samego siebie jest prosty, serdeczny i skuteczny, dziękuję za to. Jestem wdzięczna za wskazanie kierunku i metody, dzięki którym z każdym dniem będę przybliżać do siebie Obfitość! Z radością będę każdego dnia wykonując ćwiczenia myśleć ciepło o Tobie!

Ania

Opinia o szkoleniu “Jak przyciągnąć pieniądze

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    4 dniowe szkolenie “Jak przyciągnąć pieniądze” to szkolenie wyspecjalizowane i skoncentrowane na jednej dziedzinie – obfitości. Poprawia nasze spojrzenie na coś, co wbrew pozorom jest bardzo ważne w życiu, daje nam większe zadowolenie ale są i efekty – zdecydowanie polecam te 4 dni, naprawdę warto!!!!!!!!

    Dla mnie to cudowne doświadczenie jak przez zabawę można zmieniać swoją rzeczywistość. Wykonując zadania poczułam o co chodzi i dziękuję za włączenie mnie do tej wspaniałej zabawy i pokazanie w jak prosty sposób mogę tworzyć swoją obfitość i przyciągać bogactwo.

    Zdobyta wiedza, która przełożona jest na konkretne ćwiczenia daje cudowne efekty! Aż chce mi się żyć pełnią piersi, działać!! Nagle mam tyle pomysłów, tyle radości i uśmiechu na co dzień!

    Elu, to szkolenie to magia !!! Otwiera umysł i serce, zmienia myślenie i energię. Twoja kompetencja, profesjonalizm, empatia, serdeczność i potężna dawka pozytywnej energii, sprawiły, że z dnia na dzień zmieniłam się ja ….. zmienił się mój świat. Dziękuję, że uświadomiłaś mi, że wystarczy tak niewiele , aby wykrzesać w sobie cudowne wibracje.

    Dziękuje Ci za to cudowne “szkolenie” o ile można tak to nazwać :)), ponieważ praca z Tobą to cudowna i niezapomniana przygoda poznawania i ulepszania siebie. Elu, dziękuje za 20 niesamowitych dni pełnych cudownej energii.