Dziękuję Elu za szkolenie, które jest banalnie proste, a zarazem świetną zabawą. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na pytania i wszelkie korekty oraz opiekę podczas szkolenia

“Dziękuję Elu za szkolenie, które jest banalnie proste, a zarazem świetną zabawą. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na pytania i wszelkie korekty oraz opiekę podczas szkolenia. Jeszcze nie mam efektów, ale za to czuję się o niebo lepiej, spokojna, zrelaksowana i rozluźniona. Polecam szkolenie :-).

Małgorzata G”

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Elżbieta Maszke – potrafi obiektywnie ocenić, wskazać błędy, doskonale zmotywować, pochwalić, bardzo zaangażowana. Szkolenie? świetna zabawa :)

    To czasem bardzo ciężka praca, ale też niesamowite uczucie i świetna zabawa!

    Na szkolenie zapisałam się z czystej, a zarazem ogromnej ciekawości. Nie umiałam zastosować PP w praktyce, nie wiedziałam jak postępować na co dzień, aby otrzymać, co moja dusza zapragnie !!! To co się działo na szkoleniu przerosło moje wszelkie oczekiwania. Genialnie opracowane zadania praktyczne z podstawami teoretycznymi zachwyciły mnie totalnie !!! WRESZCIE WIEM JAK TO DZIAŁA !!! Szkolenia Eli są rewelacyjne, dzięki tym szkoleniom stałam się inną osobą, bardziej świadomą, obecną, radosną i zadowoloną z życia ;))) Teraz to JA tworzę moją rzeczywistość !!!

    Dzięki za kolejne super porady. Dziękuje za Wszystko. Jesteś świetna. Uwielbiam Twoje kursy, Bloga i wszystko co robisz.

    Po 12 dniach szkolenia mogę z całym przekonaniem napisać, że decyzja o wzięciu w nim udziału była bardzo trafna! Za ogromny plus uważam zadania do wykonania po każdej lekcji. Nie pozwoliłaś aby Twój starannie przygotowany kurs tylko przeczytać i za chwilę o nim zapomnieć :) Sama współpraca z Tobą to również wielka przyjemność. Żadnego pytania nie zostawiłaś bez odpowiedzi.Bardzo dziękuję za to szkolenie. Ogólnie wielki plus za cały kurs :)