Dziękuję bo naprawdę nauczyła mnie Pani czegoś pięknego

Dziękuję Pani Elu za te wspaniałe 4 dni, będę ćwiczyła codziennie bo to coś pięknego czuć energię obfitości .Stworzyłam sobie jakby książkę z całych czterech dni, ale powoli same myśli mi przychodzą i odczuwam ze jestem bogatą.

Nawet zmywając naczynia odpływam myślami do mojej nowej kuchni, w której jestem już duchem obecną. Jeszcze raz dziękuję, nawet robiąc zakupy myślę że wydaje pieniądze bo wiem że one do mnie wrócę zwielokrotnianie. Dziękuję bo naprawdę nauczyła mnie Pani czegoś pięknego

Alicja

Opinia o szkoleniu “Jak przyciągnąć pieniądze, jak otworzyć się na otrzymywanie”

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Witaj Elu, Było świetnie . Co dzień rano oczekiwałam na Twojego e maila. Dziękuję za wszystkie linki, które były zawarte w lekcjach . Są bardzo cennym uzupełnieniem. Dziękuję, że mogłam się z Tobą łączyć, dziękuję, że otworzyłaś mi kilka a może i więcej klapek w głowie

    To jest niezwykły kurs.Jestem nim po prostu zachwycona. Żadna przeczytana przeze mnie książka o przyciąganiu dobrobytu nie rozwinęła we mnie tak świadomości jak Twój kurs. Serdecznie Ci za niego dziękuję, ponieważ dzięki Tobie wiem, że jeżeli tylko naprawdę tego zechce , mogę przyciągnąć do swojego życia praktycznie wszystko, a najważniejsze jest to, że teraz wiem jak naprawdę mogę tego dokonać i to jest wspaniale!!!!!!!!!!

    Dzięki tym lekcjom każdy dzień może być naprawdę pozytywny jeśli tego chcemy, bo nasza wyobraźnia jest nieograniczona. Od tej pory kazde moje niepowdzenie i zle samopoczucie traktuje jak probe do osiagniecia czegos lepszego i jestem wdzieczna za wszystko co posiadam i co osiagnelam i co mnie czeka :)

    Przeżyłem fantastyczne chwile podczas pracy z Tobą nad moimi pragnieniami. To naprawdę wspaniałe uczucie . Obok moich książkowych mistrzów Ty Elu również masz niebywały wkład na mój rozwój . Oprócz czytania dzieł w/w autorów regularnie przeglądam Twoje blogi i z radością “chłonę” co tam piszesz. Dziękuje Ci za to:) Rób co robisz, bo naprawdę kawał dobrej roboty wykonujesz i robisz to perfekcyjnie :)

    Dziękuję za przeprowadzenie przez bardzo ważne i przynoszące cudowne efekty szkolenie!