Dzięki za kolejne super porady. Dziękuje za Wszystko. Jesteś świetna. Uwielbiam Twoje kursy, Bloga i wszystko co robisz.

Dzięki za kolejne super porady. Dziękuje za Wszystko. Jesteś świetna. Uwielbiam Twoje kursy, Bloga i wszystko co robisz. Do usłyszenia w pewnie Twoim kolejnym kursie.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Marcin :-)

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji”

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Dla mnie te 4 dni były bardzo intensywne, ale i bardzo owocne. Ogromna transformacja w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To wspaniałe nowe doświadczenie i nowa przygoda,która sie zaczyna.Dziękuję Ci Elu,że JESTEŚ i za wszystko co dla Nas robisz. Dziękuję za wszystkie tak wysoko wibracyjne i tak wysoko pozytywne maile, które wysyłasz każdego dnia. JESTEŚ WIELKA. Jesteś najlepszą nauczycielką życia.Za to wszystko dziękuję :))))))

    Dziękuję Elu za szkolenie, które jest banalnie proste, a zarazem świetną zabawą. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na pytania i wszelkie korekty oraz opiekę podczas szkolenia

    Elu, dziękuję za informacje i porady. Bardzo Ci dziękuję za te dni, bo one się po prostu nie kończą. Podjęłam decyzję o życiu z przyciąganiem. Chcę ufać, że jestem gotowa i dam radę!

    Przeżyłem fantastyczne chwile podczas pracy z Tobą nad moimi pragnieniami. To naprawdę wspaniałe uczucie . Obok moich książkowych mistrzów Ty Elu również masz niebywały wkład na mój rozwój . Oprócz czytania dzieł w/w autorów regularnie przeglądam Twoje blogi i z radością “chłonę” co tam piszesz. Dziękuje Ci za to:) Rób co robisz, bo naprawdę kawał dobrej roboty wykonujesz i robisz to perfekcyjnie :)

    Moje życie i postrzeganie wszechświata zmieniło się bardzo w ciągu tych 12 dni! Cudownych 12 dni. Twoje szkolenie sprawiło ze zostałem “Kowalem własnego losu”. To twoje szkolenie nauczyło mnie jak marzenia stają się rzeczywistością, jak być szczęśliwym, wolnym i radosnym człowiekiem każdego dnia. Jestem pełen uznania i wdzięczności za to co robisz. Było super… Nie zapomnę tego do końca życia. Dziękuję