Dzięki Twojemu szkoleniu, wiem, że wszystko w życiu da się zmienić, i należy zaczynać od siebie tą zmianę.

Elżbieto dziękuje że jesteś, dziękuję za to że zajmujesz się inspirowaniem ludzi do życia w szczęściu. 6 -cio dniowy kurs dał mi wiele zrozumienia, tego co do tej pory uważałam ze jest banalne, że jest tak jak jest i tego się nie da zmienić. Jak bardzo się myliłam, dzięki Twojemu szkoleniu, wiem, że wszystko w życiu da się zmienić, i należy zaczynać od siebie tą zmianę.

Lucyna Z

Opinia o szkoleniu “Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata”

 

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Czuję, że dzięki Twojemu wspaniałemu szkoleniu nareszcie ruszyłam z miejsca, bo mimo, że przeczytałam Sekret i inne książki z tej dziedziny, nie potrafiłam zmienić swojego życia.

    Dzięki szkoleniu Elżbiety Maszke, wiem jak zabrać się za zmianę swojego życia!

    Po ostatnim Twoim szkoleniu cały mój świat uległ fantastycznej transformacji! To tak, jakbym otrzymała całkiem nowe życie. Udział w tym szkoleniu sprawił, iż diametralnie zmieniłam postrzeganie samej siebie, pokochałam siebie. Zrozumiałam na czym polega i jaką iluzje tworzy system “matrix” i jak jestem z nim bardzo połączona, ale zrozumiałam też najważniejsze i najcudowniejsze – mam wpływ na wszystko!

    Bez wątpienia mogę powiedzieć, że Twoje szkolenie było punktem zwrotnym w moim życiu. Szkolenie szczerze polecam. Jeśli zastanawiasz się czy wsiąść w nim udział to nie ma na co czekać. Dzięki szkoleniu dowiesz się jak wykorzystać Prawo Przyciągana w swoim życiu i bez wątpienia lepiej zrozumiesz samego siebie!

    Elu, nie jestem wstanie napisać co czuję…jestem radosna, uśmiechnięta, pozytywna i bardziej ufna, w ciągu zaledwie 6 dni zainspirowałaś mnie do działania, abym była lepszą wersję siebie :)