Dzięki Twojemu szkoleniu, wiem, że wszystko w życiu da się zmienić, i należy zaczynać od siebie tą zmianę.

Elżbieto dziękuje że jesteś, dziękuję za to że zajmujesz się inspirowaniem ludzi do życia w szczęściu. 6 -cio dniowy kurs dał mi wiele zrozumienia, tego co do tej pory uważałam ze jest banalne, że jest tak jak jest i tego się nie da zmienić. Jak bardzo się myliłam, dzięki Twojemu szkoleniu, wiem, że wszystko w życiu da się zmienić, i należy zaczynać od siebie tą zmianę.

Lucyna Z

Opinia o szkoleniu “Jak składać skuteczne zamówienia do Wszechświata”

 

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Dzięki szkoleniu Elżbiety Maszke, wiem jak zabrać się za zmianę swojego życia!

    Po ostatnim Twoim szkoleniu cały mój świat uległ fantastycznej transformacji! To tak, jakbym otrzymała całkiem nowe życie. Udział w tym szkoleniu sprawił, iż diametralnie zmieniłam postrzeganie samej siebie, pokochałam siebie. Zrozumiałam na czym polega i jaką iluzje tworzy system “matrix” i jak jestem z nim bardzo połączona, ale zrozumiałam też najważniejsze i najcudowniejsze – mam wpływ na wszystko!

    Bez wątpienia mogę powiedzieć, że Twoje szkolenie było punktem zwrotnym w moim życiu. Szkolenie szczerze polecam. Jeśli zastanawiasz się czy wsiąść w nim udział to nie ma na co czekać. Dzięki szkoleniu dowiesz się jak wykorzystać Prawo Przyciągana w swoim życiu i bez wątpienia lepiej zrozumiesz samego siebie!

    Twoje szkolenie było bardzo budujące, bo teraz wiem, że mogę zmienić wszystko w swoim życiu w cud :) BYŁO WARTO!!! Bardzo Ci dziękuję za pomoc :)

    Twoje szkolenie jest proste, dobitne i przyjemne, a zadania sprawiały mi wielką radość. To ile sobie uświadomiłam rzeczy dzięki Tobie i Twojemu szkoleniu jest nie do opisania. Dziękuję za poświęcony czas i uwagę – wiele to dla mnie znaczyło. Byłaś nauczycielem, który poprowadził mnie na właściwe tory:):)