Czuję, że dzięki Twojemu wspaniałemu szkoleniu nareszcie ruszyłam z miejsca, bo mimo, że przeczytałam Sekret i inne książki z tej dziedziny, nie potrafiłam zmienić swojego życia.

Bardzo dziękuję Elu, po prostu brak mi słów, by wyrazić to co czuję…
Jestem głęboko wdzięczna Wszechświatowi, że mi “Cię zesłał “, no ale przecież nauczyciel zjawia się wtedy kiedy uczeń jest gotowy :) Czuję, że dzięki Twojemu wspaniałemu szkoleniu nareszcie ruszyłam z miejsca, bo mimo, że przeczytałam Sekret i inne książki z tej dziedziny, nie potrafiłam zmienić swojego życia.

Jeszcze raz stokrotne dzięki Elu :)
Dziękuję Ci, że jesteś
Ewa

Opinia o szkoleniu “4 kroki do manifestacji” >

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Dzięki Twojemu szkoleniu, wiem, że wszystko w życiu da się zmienić, i należy zaczynać od siebie tą zmianę.

    Co z tego, że czytałam “Sekret” i tym podobne książki, skoro żadne pozytywne zmiany w moim życiu nie pojawiły się. Dziękuję, Elu za pomoc w otworzeniu się na przyciągnięcie do mojego życia wielu wspaniałości!!

    Dzięki szkoleniu Elżbiety Maszke, wiem jak zabrać się za zmianę swojego życia!

    Jakieś dwa lata temu przeczytałam ‘Sekret’ i choć był czytelny i bardzo inspirujący, nie prowadził krok po kroku. Twoje materiały są: czytelne, konkretne, szczegółowe, precyzyjne. Twój kurs pozwala przećwiczyć przełożenie wiedzy na praktykę działania

    Każdemu kto chce zmienić swoje życie na pozytywne i odkryć sekret magii jaki towarzyszy nam każdego dnia, a o którym nie koniecznie wiemy, GORĄCO POLECAM!!!