Bardzo bym chciala, zeby moje dorosle dzieci przeszly ten kurs i inne Twoje szkolenia!

Witam serdecznie Elu

Bardzo Ci dziekuje za te trzy dni wspolpracy. Uswiadomily mi jak wazne jest formuowanie pozytywnych , wysokowibracyjnych mysli I zdan. To powinien byc przedmiot w szkolach .To takie wazne rozumiec, ze jestesmy kreatorami naszego zycia, ale tez wazne nauczyc sie jak swiadomie przyciagac pozytywne zdarzenia, osoby do naszego zycia . Jak najbardziej polecam ten kurs osobom , ktore sie wahaja i zastanawiaja czy to cos da…Na pewno da I pomoze jesli podejdzie sie do tego z zalozeniem , ze trzeba dac cos z siebie takze , zeby byly efekty .

Bardzo bym chciala, zeby moje dorosle dzieci przeszly ten kurs i inne Twoje szkolenia!
Polecilam Twoja strone najstarszem synowi, ale decyzja, zeby tam zajrzec nalezy do niego.

Pozdrawiam I zycze jak najwiecej osob , ktorzy pragna dzieki Twoim szkoleniom zostac swiadomymi tworcami

Boguslawa K

Opinia o szkoleniu “Jak być w harmonii”

 

PRZECZYTAJ TAKŻE INNE OPINIE:

    Twoje szkolenie było odpowiedzą na moje potrzeby i pytania “co mam zrobić, żeby móc przyciągnąć dobrobyt. Twoje szkolenie usystematyzowało moje myśli, pragnienia, działania. Zrozumiałam, w których miejscach popełniam błąd. Dotyczył on przyciągania braków – choć myślałam, że przyciągam pieniądze. Zadania domowe bardzo mnie dyscyplinowały i jak się okazało są konieczne.

    Dziekuję Ci bardzo za szkolenie. Poprzedni uczestnik szkolenia napisał, że jeżeli uczeń jest gotowy to pojawia się naczyciel. Dla mnie wlaśnie ty bylaś takim nauczycielem. Poprzez kurs nauczyłam się nie tylko tego jak dostrając się do moich pragnień ale przede wszystkim nauczyłam się cieszyć życiem. :) Dziekuję Ci bardzo.

    Chcę Ci podziękować za cudowne 12 dni pełne pozytywnej energii. Było wspaniale. Jestem pod wielkim wrażeniem z jakim profesjonalizmem i lekkością słowa przygotowałaś to szkolenie. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić każdemu , kto poszukuje lepszej jakości swojego życia , żeby ukończył Twój kurs. Jestem bardzo wdzięczna ,że mogłam uczestniczyć w tym magicznym szkoleniu. Już teraz wiem ,że chcę się zapisać na następne zajęcia.

    Kurs cudownie pozytywny, dający mnóstwo dobrej energii

    Witaj Elu! Co do szkolenia to jestem bardzo zadowolony:) Z całego serca Ci dziękuję!!!!!!!!! Twoja metoda /bo nigdzie wcześniej się z tym nie spotkałem/ jaką zaproponowałaś przez wszystkie dni szkolenia, bardzo mi się podoba i co najważniejsze podnosi moje wibracje dostrajając do bogactwa. Mam już pierwszy rezultat!