30 przykazań Prawa Przyciągania

Czasem nie wiadomo co robić, aby pozytywnie się rozwijać. Postanowiłam, dać moim czytelnikom 30 przykazań świadomego stosowania Prawa Przyciągania. Każde przykazanie to krok do radosnego i świadomego przeżywania kolejnego dnia. Zapraszam na 3 pierwsze przykazania. Jeżeli poczujesz “To jest to!”, zapisz się na cały cykl.

 1. Przykazanie numer 1
 2. Przykazanie numer 2
 3. Przykazanie numer 3

 ——————————————

Jaka jest inwestycja za 30 dni nauki?

149 zł

Jeśli chcesz zadać mi pytanie pisz na elzbieta@maszke.pl

z

* Każdego dnia otrzymasz dostęp do kolejnego przykazania. W sumie poznasz 30 przykazań, dzięki którym zaczniesz świadomie i radośnie posługiwać się Prawem Przyciągania do manifestowania swoich marzeń!

 ——————————————

PRZYKAZANIE NUMER 1:

Stwórz mapę marzeń, w której pokażesz Energii Życia, efekt końcowy, którego pragniesz doświadczyć.

131215

W każdej chwili trwa Twój energetyczny dialog z Wszechświatem. W każdej chwili emanujesz energią. Energia jaką tworzysz TU I TERAZ przyciąga do ciebie okoliczności zewnętrzne.
Określenie tego czego pragniesz, stworzenie efektu końcowego, jest więc niezwykle ważne, ponieważ pozwala ci to zacząć emanować TU I TERAZ energią jaka odpowiada doświadczeniu, które chcesz do siebie przyciągnąć. Najpierw jest energia, później okoliczności zewnętrzne.

Twój efekt końcowy, przyciąga do ciebie okoliczności zewnętrzne potrzebne do manifestacji.
Większość ludzi nie marzy, nie określa czego pragnie, ponieważ uważają, że nie posiadają potrzebnych okoliczności zewnętrznych, nie widzą możliwości spełniania swoich marzeń, więc ich nie mają. Nie zdają sobie sprawy, że potrzebne okoliczności, zostaną dopiero stworzone w ODPOWIEDZI
na efekt końcowy jakiemu będą poświęcać uwagę.

Twoja Mapa Marzeń ma składać się z:

1. Słów opisujących efekt końcowy, którego pragniesz
2. Zdjęć, które przedstawiają bądź symbolizują to czego chcesz

(Jeśli nie wiesz jak stworzyć swoją Mapę, skorzystaj z mojego poradnika > Jak stworzyć skuteczną Mapę Marzeń)

Dopiero połączenie tych dwóch rzeczy (słów+obrazów) tworzy świadomą przyszłość. Co jest więc efektem końcowym w każdym obszarze Twojego życia? Jak wyglądają idealne wersje Twojego życia w następujących obszarach:

 1. Poczucie własnej wartości
 2. Zdrowie, sport, ciało, odżywianie
 3. Dom, rodzina
 4. Miłość, związek, seks
 5. Kariera, pozycja, pieniądze
 6. Bogactwa materialne – co pragnę mieć
 7. Spędzanie wolnego czasu – wypoczynek, rozrywka, relaks
 8. Doskonalenie siebie
 9. Podróże
 10. Relacje z innymi, przyjaciele

PRZYKŁAD: 

Idealny relaks dla Elżbiety Wolnej? :) Chwila wyciszenia oraz chwila aktywności

Podczas pracy nad tą dziedziną życia, koncentrowałam się na tym jak aktualnie spędzam czas i na tym jak spędzam go w mojej nowej rzeczywistości – ZAWSZE MAM PRZED OCZAMI TO JAK CHCĘ ŻYĆ i krok po kroku wplatam to do mojego aktualnego życia, pozwalając stawać się tej wizji MOIM DOŚWIADCZENIEM.

Wypoczynek/rozrywka/relaks

Chodzę z ukochanym do kina.
Uwielbiam seanse w kinie. Ten dźwięk, obraz. Bardzo się poprzez to relaksuje.
Dziękuję, że mogę tu być i korzystać z tego wspaniałego pomysłu jakim jest seans na dużym ekranie.

Relaksuje się czytając
Kocham czytać i poszerzać moją wiedzę. Uwielbiam wpadać w trans przemyśleń i inspiracji jakie daje mi poznawanie nowych punktów widzenia. Czytanie jest ważne i potrzebne. Im więcej słów poznaje, tym bardziej elokwentną się staje :))

Spotykam się z moimi przyjaciółmi i znajomymi
Lubię wspólne biesiadowanie, rozmowy, śmiechy. W towarzystwie czuję się jak ryba w wodzie. Jestem zabawna, wygadana, przyjacielsko nastawiona. Zawsze jest to miło i radośnie spędzony czas. Akceptuję innych i pozwalam, aby byli tacy jacy chcą być. Uczę się tego, że każdy ma prawo wyrażać swoją osobowość i swój sposób bycia według własnego uznania. Szukam tego co mogę docenić w innych ludziach i na tym się koncentruję :)

Łapię promieni słońca
Kocham wygrzewać się na słoneczku. Słońce dodaje mi energii, ładuje moje baterie życiowe.
Dziękuję ojcze słońce za twoją moc i energię, którą napełniasz moje ciało

Jeżdżę do aqaparku
Uwielbiam relaksować się nad kompleksem wodnym. Korzystam z przeróżnych masaży wodnych, które ujędrniają moje ciało. Pływanie daje mi poczucie niesamowitej lekkości, swobody i odprężenia.

Zakup nowych, ubrań + dodatków, które podkreślają piękno mojego ciała
Kocham zakupy. Uwielbiam, gdy moja szafa wypełniona jest nowymi, świetnymi, ciuchami. Dbam oto, aby wyglądać dobrze. Piękny strój dodaje mi jeszcze większej pewności siebie. Poprzez strój wyraża się siebie, a więc pięknymi ciuchami wyrażam piękno jakie nosze w sobie.

Kominek, koc, gorąca herbata
Uwielbiam, zapalony kominek, mnóstwo świec i ciszę. W ciszy odnajduję prawdziwą siebie – moją najlepszą i najpiękniejszą wersję. Odwieczną JA.

Spędzam dużo czasu na świeżym powietrzu:

Jedząc pyszne posiłki np. grillowane + dużo surowych warzyw

 Chodzę na spacery do lasu

Odpoczywam nad morzem

Jeżdżę na rowerze

Dbam o swój ogród, pielęgnując zbiory i sadząc nowe rośliny

Słodko leniuchuję, obserwując niebo, wdychając świeże powietrze
i koncentrując się na tym co mogę docenić

Chodzę po górach

Hala Gąsienicowa

Chodzę z kijkami

n-walk

Tak odpoczywam “na co dzień”. Gdy wyjeżdżam kilkudniowy wypoczynek, wtedy spędzam beztrosko czas w wielu najpiękniejszych miejscach świata….

Stać mnie na każdy luksus. Żyję w dostatku i dobrobycie. Pieniądze napływają do mnie z łatwością. Dziękuję za wieczny strumień obfitości w moim życiu.

Jesteś świadomością doskonałą. Koncentruję się na tym co najlepsze.
Jestem otwarta na przyjmowanie i dawanie. Mam więcej niż mogłabym wydać.

Prywatny basen do mojej dyspozycji. Kocham być rozpieszczana. Doskonale prosperuje i sowicie wynagradzam ludzi, którzy z sercem wykonują swoją pracę.
To wspaniałe dysponować olbrzymim bogactwem i dzielić się nim z innymi

Masaże….KOCHAM! :) Z największą rozkoszą oddaję się w ręce innych:

Po prostu być…..Usiąść pod drzewem i czuć jak przepływa przeze mnie energia życia……

Mam czas na pracę i odpoczynek. Czas na radość, śmiech, planowanie, przyjaciół, przemyślenia i miłość. W moim życiu panuje DOSKONAŁA równowaga. Dziękuję za każdą chwilę w szkole życia. Uczę się każdego dnia. Uczę się żyć, także gdy odpoczywam i jest to piękne :)

Oddycham pełną piersią.

 ——————————————

PRZYKAZANIE NUMER 2:

Stwórz mentalne miejsce, do którego w każdej chwili możesz udać się po uczucie harmonii

141215

Bardzo nie lubiłam stać w sklepowych kolejkach. Sznur ludzi, ścisk. Wewnętrzne, aż się we mnie buzowało. Chciałam nad tym świadomie popracować i pomyślałam sobie „Elżbieto, czujesz się tak źle z tą emocją. Pamiętaj, że masz wybór. Zmień kierunek swojej uwagi” i zmieniłam.
Stojąc w kolejce zaczęłam myśleć o plaży, o szumie morza, o ciepłym piasku pod stopami, o promieniach słońca, o mewach. Siedziałam mentalnie na plaży i czułam powiew bryzy, cudowne uczucia napływały do mnie. To uświadomiło mi jak ważne jest, aby stworzyć takie mentalne miejsce, do którego będę mogła udać się w każdej chwili.

Czasem nie możemy, a nawet nie chcemy wyszukiwać czegoś pozytywnego w obecnej sytuacji, ponieważ prowadzi to do jeszcze większej frustracji, ale oderwanie się od chwili teraz pozwala znów wzrosnąć naszemu poziomowi wibracji i z tego nowego, wyższego poziomu o wiele łatwiej jest dobierać pozytywne myśli, ponieważ tak działa Prawo Przyciągania, dołączając więcej myśli o podobnej częstotliwości, aby utrzymać dominujący stan w którym się znajdujesz.
Jeżeli coś wyprowadza cię z równowagi, z harmonii, to im głębiej będziesz wchodził w ten stan, tym więcej myśli i emocji będzie się w Tobie uruchamiało, ponieważ wchodzisz na taką częstotliwość.

Kiedy więc okoliczności zewnętrzne wokół mnie blokują moje pozytywne myślenie, iż CIĘŻKO MI znaleźć pozytywne aspekty, przenoszę się w mojej wyobraźni nad morze, na plażę.
Wizualizuję sobie, iż jestem otoczona złotym światłem, które przenika każdą komórkę mojego ciała.
Przeniesienie się tam mentalnie pozwala mi WYDOSTAĆ SIĘ ze ściskającej wibracji złości, gniewu, strachu itp. i WEJŚĆ Z POWROTEM NA WYSOKĄ, POZYTYWNĄ CZĘSTOTLIWOŚĆ energii.
Musisz znaleźć dla siebie takie miejsce, które będzie pozwalało ci ODCIĄĆ SIĘ OD NEGATYWNEGO MYŚLENIA, od negatywnego kierunku Twojej aktualnej uwagi.

Nie można z wielkiej radości, przeskoczyć do smutku i złych myśli, ponieważ ich rozpiętość częstotliwości jest tak duża, że nawet nie masz do nich dostępu, ale działa to także w drugą stronę.
Kij ma zawsze dwa końce. Jeżeli jesteś smutny i przybity, Twoja energia jest zblokowana, nie dostaniesz się do myśli pełnych radości, jednak krok po kroku możesz zawsze zmieniać to jak się czujesz, czyli to jaką energią emanujesz i do jakiej masz mentalny dostęp. Stworzenie miejsca, do którego udasz się w myślach po uczucie harmonii, będzie dla ciebie miejscem mocy, miejscem resetu wibracyjnego, miejscem, które będzie odcinało się od negatywnego stanu umysłu.

Weź notes bądź otwórz plik w wordzie i opisz szczegółowo jak wygląda Twoje własne miejsce harmonii. Opisanie pozwoli Ci na stworzenie plastycznej wizji, do której w każdej chwili będziesz mógł wybrać się poprzez swój własny portal – WYOBRAŹNIĘ.

Mój przykład:

Siedzę na plaży. Wokół mnie pustka. W oddali  słychać mewy. Na twarzy czuję lekki, ciepły, wiatr.
Promienie słońca harmonizują moje ciało. Piasek, na którym siedzę jest przyjemnie ciepły.
Głęboko oddycham. Otacza mnie złote światło. Moja aura promienieje.
Niebo ma kolor pięknego błękitu. Morze jest spokojne i ciche. Fale delikatnie obmywają plaże.
Odczuwam spokój. Energia mojego ciała jest w doskonałej równowadze. Dziękuję za to, że istnieje. Mogę wszystko utrzymując spokój w moim wnętrzu.

 ——————————————

PRZYKAZANIE NUMER 3:

Każdego dnia powtarzaj wysokowibracyjne, pojedyncze słowa

151215

Każde słowo, ma swoją własną częstotliwość energii. Energia słów, jakie wypowiadasz
w ciągu każdego dnia składa się na Twoją dominującą energię, na którą odpowiada Prawo Przyciągania organizując okoliczności zewnętrzne adekwatne do energii słów, których połączona energia stworzyła dominujący wzorzec.

Powtarzanie POJEDYNCZYCH wysokowibracyjnych słów, jest całkowicie inne, niż powtarzanie afirmacji, które często nie są akceptowane przez podświadomość i przyczyniają się do Tworzenia większej ilości negatywnej energii niż pozytywnej.

Pojedynczych, pozytywnych słów, podświadomy umysł nie jest w stanie zakwestionować i im zaprzeczyć więc przyjmuje je w całości z całym dobrodziejstwem energii jaka się w nich znajduje (dzięki temu bezpośrednio wpływasz na energię, którą w danej chwili emanujesz!)

Przykładowe słowa, dzięki którym Twoja energia osobista wzrośnie:

- słońce
- błękitne niebo
- zielona trawa
- dobro
- szczęście
- życzliwość
- moc
- światło
- anioły
- bezpieczeństwo
- pokój
- oczyszczenie
- podziw
- uznanie
- prezenty
- wesoły
- kwiaty
- łąka
- lubię
- kochana
- przyjemność
- niesamowite
- piękno
- dobry uczynek
- uda się
- niebiańsko
- genialny
- z łatwością
- lekkość
- wakacje
- odpoczynek
- wdzięczna
- talent
- ptaki
- dostatek
- modlitwa
- fantastycznie
- złoty
- jasność
- słodycz
- piękno

Zapraszam również na poniższy filmik:

Im częściej i DŁUŻEJ będziesz powtarzał wysokowibracyjne słowa, tym lepsza będzie Twoja energia osobista. Wybierz kilka, które staną się Twoimi ulubionymi. Eksperymentuj! Twoje życie jest w Twoich rękach! :)

Porada dotycząca stosowania:

 • Zrób sobie na początek 7 dniowy plan powtarzania wysokowibracyjnych słówek.
 • Powtarzaj po 5-10 słów o co 2 godziny, o równiej porze (np. 9:00, 11:00, 13:00, 15:00 itp)
 • Pomiędzy wypowiadanymi słowami szeroko się uśmiechaj, nawet wtedy gdy na początku wyda cię to sztuczne. Twój umysł, nie wie czy uśmiech jest sztuczny czy prawdziwy i tak zacznie wytwarzać HORMONY SZCZĘŚCIA

 ——————————————

Jaka jest inwestycja za 30 dni nauki?

149 zł

z

Jeśli chcesz zadać mi pytanie pisz na elzbieta@maszke.pl

 ——————————————