Czy znasz to uczucie, gdy chcesz odmienić swoje życie, ale po kilku dniach tracisz motywację i nadal jesteś w tym samym miejscu?

Mijają dni, miesiące, lata, a ty zamiast cieszyć się tym co najlepsze, dostajesz 10-20% tego co MÓGŁBYŚ MIEĆ…

Od teraz się to zmieni!

LUDZIE SUKCESU każdego dnia inspirują się na nowo, ponieważ doskonale wiedzą jak łatwo jest stracić motywacje do pozytywnego myślenia.

Bez CODZIENNEGO inspirowania się, łatwo jest porzucić świadome pozytywne przyciąganie i wrócić do swoich wyrobionych na przestrzeni lat negatywnych nawyków myślowych, a poprzez to przyciągać negatywne okoliczności.

Uczestniczka Lidzia pisze:

 • ” Kochana Elu. TO CO STWORZYŁAŚ JEST CUDOWNE. Codzienne przypomnienie, motywacje są GENIALNE. Coraz częściej odczuwam spokój i radość. Bardzo dziękuje. To wspaniałą inwestycja na która się zdecydowałam. Pozdrawiam Cię radośnie.  Lidka”

Wszystko zaczyna się od myśli….

….. ale codzienny plan dnia 99% ludzi sprawia, że ich myśli są rozproszone. W początkowej fazie mają ogromną motywację do zmian, wielkie plany, marzenia, a kilka dni później zapominają o nich w natłoku codziennych obowiązków.

Zła wiadomość

Brak codziennej, a chociażby CZĘSTEJ, celowej inspiracji, motywacyjnych nagrań, tekstów, pozytywnych afirmacji sprawia, że większość ludzi NIGDY NIE DOŚWIADCZY SPEŁNIANIA SWOICH MARZEŃ :(

Dobra wiadomość

 1. Kiedy dbasz o pozytywny kierunek swojej uwagi -> dbasz o doskonałe samopoczucie
 2. Kiedy dbasz o doskonałe samopoczucie -> dbasz o emanowanie pozytywną energią
 3. Kiedy dbasz o emanowanie pozytywną energią -> Prawo Przyciągania organizuje dla ciebie pozytywne okoliczności
 4. Kiedy Prawo Przyciągania organizuje dla ciebie pozytywne okoliczności -> DOŚWIADCZASZ pozytywnych okoliczności w swoim życiu

Czyli możesz postawić znak „równa się” pomiędzy pierwszym, a ostatnim zdaniem

Dbanie o pozytywny kierunek uwagi = Doświadczanie pozytywnych okoliczności w życiu

Dlatego tak ważne jest, aby CODZIENNIE inspirować się, motywować i przypominać sobie o mocy jaką dysponujesz.  

Uczestniczka Ania pisze:

 • Elu, twoja wiedza, radość, optymizm, wszystkie lekcje i sposób w jaki je prowadzisz:)!!!! To CUDO, zmieniło mnie nie do poznania:)! To jak wygrana w Lotto, tyle że tu wygrałam siebie samą, ale o wiele lepszą :)!!!!!

Wiele razy przekonałam, się że …

Chcąc zmienić swoje doświadczenie, potrzebne jest codzienne ukierunkowywanie swojego umysłu na POZYTYWNE MYŚLENIE. Daje to doskonałe efekty kiedy robisz to DŁUGOTERMINOWO,  zmieniasz swoje negatywne nawyki myślowe na POZYTYWNE!

Nie można osiągnąć sukcesu NIE UTRZYMUJĄC pozytywnej motywacji i dlatego stworzyłam silne narzędzie motywacyjne, które przez 100 dni(!) będzie kierowało twoją uwagę na pozytywne tory, dzięki czemu codziennie będziesz nadawał swojemu umysłowi pozytywny kierunek uwagi

Uczestniczka Bogusia pisze:

 • Elu dziękuje za tak klarowny kierunek rozwoju, motywacje i duża dawkę energii. Przeczytałam wiele książek o podobnej tematyce , ale w żadnej nie znalazłam tak zrozumiała formę przekazu jaka stworzyłaś TY . Mój udział w Twoim projekcie jest najlepsza decyzja w moim życiu dziękuję, dziękuję, dziękuję, jest wspaniały, a co najważniejsze DZIAŁA!

Co ci proponuję

Przez 100 dni (to ponad 3 miesiące!) będę przesyłała ci wiadomości, które dadzą ci motywacyjnego kopa do tworzenia pozytywnych myśli, do utrzymywania pozytywnego stanu umysłu. Każdego dnia, uczestnik będzie otrzymywał dostęp do kolejnego dnia gdzie odnajdzie wiedzę na temat prawa przyciągania, motywacyjne teksty, filmiki, cytaty, afirmacje, zdjęcia – mega dawkę utrzymującą POZYTYWNY KIERUNEK UWAGI. Jest to jedyna droga do sukcesu (codzienne utrzymywanie pozytywnego kierunku uwagi) dzięki temu w końcu zaczniesz przyciągać pozytywne okoliczności, ponieważ zmieni się energia jaką emanujesz. Pokochasz to codzienne motywowanie się i przypominanie sobie o pozytywnym kierunku uwagi.

Uczestnik Artur pisze:

 • Świetny projekt! Materiał jaki przygotowałaś jest po prostu ODJAZDOWY :)) Jaka motywacja każdego dnia! Coś niesamowitego, SUPER!!! To dopiero 10 dni/100, a ja już “motywacyjnie” odlatuje! Elu, dziękuję za codzienną motywacje która działa ‘CUDA’ każdego dnia! 

Przestań obiecywać sobie zmiany “od jutra” i zacznij działać natychmiast!

Jeżeli należysz do tych, którzy odkładają pracę nad sobą “na jutro”, zrób teraz inaczej i OD RAZU podejmij działanie. Idź za ciosem!

440 zł

Zapmiętaj: LUDZIE SUKCESU inspirują się codziennie, bo wiedzą, że to czym będziesz wypełniał swój umysł, będziesz przyciągał.

Jeśli już tworzę jakiś projekt to…

Pragnę, aby jak najwięcej osób przebudziło się i zaczęło tworzyć swoje życie świadomie i celowo. Inwestując w moje szkolenia, otrzymasz ode mnie wartość, która wielokrotnie przekroczy wartość pieniędzy, ponieważ trafiłeś na osobę, dla której dawanie wartości drugiemu człowiekowi jest na pierwszym miejscu :) Każdego z kim współpracuję traktuje jak przyjaciela którego obdarzam troskliwą opieką, dobrym słowem i wsparciem dlatego moje szkolenia cieszą się ogromnym uznaniem. Jeśli więc masz cokolwiek zmienić w swoim życiu,  wykorzystaj te 100 dni, które ci proponuje. Nie ma w tym żadnej magii, wykorzystasz to, że twój umysł codziennie będzie napełniał się POZYTYWNYM PRZEKAZEM i to nada mu kierunek, w którym będzie zmierzał POZYTYWNY KIERUNEK.

Co sądzą inni o mnie i moich projektach? Klika zdań:

 • Uwaga: Te szkolenia zmieniają życie => na lepsze !!!
 • Gorąco polecam kursy Eli, bo Ela robi je profesjonalnie, dokładnie i co według mnie jest najważniejsze, daje szczegółowe instrukcje odnośnie Prawa Przyciągania
 • Twoje kursy są cudowne!
 • Mogę tylko bardzo serdecznie podziękować Eli za przekazaną mi wiedzę, mam w sobie teraz tyle radości życia!
 • Anioły… Kim są? Jakie pełnią funkcje? Krążą różne opinie, mnie podoba się zwłaszcza jedna: iż Aniołami bywają “zwykli” ludzie, którzy wybrali dla siebie tę drogę – zejścia na Ziemie, w rozmaitych “celach” TY, Droga Elu, Jesteś niewątpliwie JEDNYM Z TAKICH ANIOŁÓW!Twoja aura, Twoje ciepło, Twoja mądrość i ZROZUMIENIE dla drugiego człowieka – z całą pewnością nie pochodzi z tego świata!
 • Warto pracować z Elą, mówię wam warto
 • Twoje szkolenia były punktem zwrotnym w moim życiu
 • Co z tego, że czytałam “Sekret” i tym podobne książki, skoro żadne pozytywne zmiany w moim życiu nie pojawiły się. Dopiero dzięki tobie, Elu otworzyłam się na przyciągnięcie do mojego życia wielu wspaniałości
 • Praca z Tobą była ogromną przyjemnością i cennym doświadczeniem
 • Każdego dnia korzystam z inspiracji Eli i widzę, że moje życie nabiera piękniejszych (i bogatszych;) )kolorów!
 • Masz taką wspaniałą cechę, że potrafisz “przycisnąć śrubkę” bez zrażania do siebie, wyczuwa się w Tobie ogromną życzliwość i poczucie humoru, no a Twój entuzjazm po prostu zaraża innych:))
 • Elu bardzo cieszę się, że Cię poznałam bo jesteś dla mnie jak polski Joe Vitale
 • Jesteś niesamowicie dobrą, cieplutką i najlepszą nauczycielką na świecie
 • Jak dla mnie jesteś najmądrzejszą kobietą jaką znam i wiem na pewno że będę ci wdzięczna do końca życia
 • POLECAM KONTAKT W JAKIEJKOLWIEK FORMIE Z ELĄ BO TO WYJĄTKOWY CZŁOWIEK

Co myślą na temat tego projektu inni?

 • Elu dziękuje za tak klarowny kierunek rozwoju, motywacje i duża dawkę energii. Przeczytałam wiele książek o podobnej tematyce , ale w żadnej nie znalazłam tak zrozumiała formę przekazu jaka stworzyłaś TY . Mój udział w Twoim projekcie jest najlepsza decyzja w moim życiu dziękuję, dziękuję, dziękuję, jest wspaniały, a co najważniejsze DZIAŁA!

Bogusia I.

 • Elu lekcje są wspaniale przygotowane, z dbałością o każdy szczegół, motywują ogromnie, wszystko w pigułce podane jak na tacy, każde słowo dociera i sprawia , że dzień jest piękniejszy.Wykonałaś kawał dobrej roboty !!!!Lekcje sprawiają, że chce się brać życie w swoje ręce i zmieniać na lepsze i chce się pracować nad sobą – moja świadomość samej siebie i całego mojego życia wzrasta każdego dnia, wszystko nabiera innego wymiaru i wszystko wydaje się bardziej proste i łatwe. Dziękuję :)

Ania P.

 • ELŻBIETO :-)) jesteś genialna, że wprowadziłaś te lekcje. Muszę się do czegoś przyznać…..Zakupiłam Twoje fantastyczne lekcje ale ze względu na brak czasu nie odrabiałam ich zostawiłam je na ” później ” chociaż piszesz, że później nigdy nie nadchodzi.. W sobotę wydarzyło się coś bardzo nie po mojej myśli i wtedy EUREKA.. przecież ja mam te świetne lekcje.. i zaczęłam znajdować na nie czas chociaż to dopiero początek to już czuję się znacznie spokojniejsza, a spokój właściwie to mnie ogarnął już po wnikliwym przerobieniu pierwszej lekcji. Wieczorem po niej zasnęłam jak niemowlak… WIELKIE DZIĘKI ZA CIEBIE I TWOJE LEKCJE…. Serdecznie pozdrawiam

Iwona M.

 • Gdy widzę maila od “MASZKE :100 dni motywacji”, bezwiednie uśmiecham się i przełączam w tryb celebracji. Gdy otwieram kolejny odtajniony wpis, to czuję jakbym kosztował wykwintnie podany deser albo prawdziwego szampana w sekretnym, fascynującym miejscu, gdzie mruczy woda strumienia zrozumienia… :)Odczuwam niewątpliwe poszerzenie i pogłębienie widnokręgu swych myśli w obszarze celów i marzeń oraz samonaprowadzanie się koncentracji na kurs ku samym wspaniałościom! :)Z każdym kolejnym wpisem mam narastające przekonanie o oczywistości i niepodważalnej prawdziwości zamieszczonych tam treści! Czuję jak ugruntowywuje się we mnie przekonanie o niezawodnym działaniu prawa przyciągania. Budzi to we mnie niewzruszony spokój i dziką radochę! :)

Maciej B.

 • Dzien dobry Elu, twoja wiedza,radosc,optymizm,wszystkie lekcje i sposob w jaki je prowadzisz:)!!!! To CUDO, zmienilo mnie nie do poznania:)!!!! To jak wygrana w Lotto,tyle,ze tu wygralam siebie sama,ale o wiele lepsza:)!!!!!!Ty oswietlilas mi droge,przepedzilas chaos,zmienilas totalnie,moja swiadomosc:))))))Jest mi teraz w zyciu lzej i wszystko wokol,jest takie lagodne:))))) Jestes sila ,radoscia i natchnieniem:))))))!! Dziekuje Bogu,ze Cie mam!!!!!!!!! Teraz codziennie nade mna,swieci slonce:))))))!!!!! Dziekuje,Dziekuje,Dziekuje:)

Anna J.

 • Ogromnie cenie twoja wiedzę, dlatego z przyjemnością wziąłem udział w ”100 dniach motywacji”. Świetny projekt! Materiał jaki przygotowałaś jest po prostu ODJAZDOWY :)) Jaka motywacja każdego dnia! Cos niesamowitego, SUPER!!! To dopiero 10 dni , a ja już “motywacyjnie” odlatuje! Elu, dziękuję za codzienna motywacje która działa ‘CUDA’ każdego dnia! Dzięki konkretnej wiedzy popartej dowodami i twoimi sugestiami doświadczam cudownej przemiany. Dzięki, dzięki !

Pozdrawiam radośnie, Artur T.

 • Lekcje są przygotowane fantastycznie i zmuszają do zmiany myślenia na bardziej pozytywne i radosne.Czuję, że moja energia coraz bardziej wzrasta i coraz częściej doświadczam  przebywania w wyższych wibracjach. Towarzyszy temu fantastyczne samopoczucie, lekkość w ciele i ogrom radości. Chciałoby się wtedy tańczyć lub fruwać w powietrzu. Moja świadomość poszerza się. Widzę, czuję, odbieram wszystkimi zmysłami  więcej, a jednocześnie potrafię się zatrzymać i odnaleźć w sobie spokój. Wzięcie udziału w szkoleniu było trafną decyzją, Z radością oczekuję kolejnych lekcji. Cieszę się, że to dopiero początek. Proszę tak dalej nas inspirować, a Wszystkim, którzy jeszcze nie biorą udziału w szkoleniu  z całego serca je polecam. Kochani, Warto :)))

Elżbieta W.

 • Witaj Elu. Poranne spotkania z Tobą i programem 100 dni motywacji do pozytywnego myślenia ustawiają mój dzień. Miło jest czuć się DECYDENTEM. Za nami dopiero 15 dni, a już mam 100% pewności że ten świat jest napędzany sercem(uczuciami). Dzięki Ci – z radością czekam na jutrzejsze spotkanie

Wojtek K.

 • Witam Cię bardzo serdecznie Elżbietko! Moja opinia nt 100 dni motywacji jest bardzo pozytywna, Bardzo są mi potrzebne te ”lekcje” :) Tak cudownie prosto wyjaśniasz te wszystkie procesy doświadczeń w naszym życiu, otwierasz oczy na tak oczywiste prawdy niedostrzegalne do tej pory.Zmieniasz mój sposób podejścia do świata i ludzi. Dzięki Tobie wstaję radosna i optymistycznie patrzę i działam. I to powoli przynosi efekty. Bardzo Ci dziękuję za wspaniałą pomoc w pozytywnym nastrajaniu się!

Bożena

 • Kochana Elu. TO CO STWORZYŁAŚ JEST CUDOWNE. Codzienne przypomnienie, motywacje są GENIALNE. Coraz częściej odczuwam spokój i radość. Bardzo dziękuję. To wspaniałą inwestycja na która się zdecydowałam. Pozdrawiam Cię radośnie.

Lidia T.

 • Witam Cię Elu. Wzięcie udziału w twoim projekcie 100 dni do motywacji, to była bardzo dobra decyzja. Lekcje bardzo mi się podobają , wiele wnoszą do mojego życia , zmieniam swoje myślenie . Czekam na każda z niecierpliwością , dzięki temu że są codziennie moja motywacja wzrasta i jej nie tracę. Bardzo polecam :)

Agnieszka

 • Chcę Ci podziękować za tę motywację. Jestem zadowolona, że zdecydowałam się na udział w tym programie pozytywnego myślenia każdego dnia. Lekcje są bardzo radosne, uczą mnie bardziej siebie kochać i dbać o siebie, pokazują jak działa wszechświat i co robić, aby odpowiedział na moje marzenia.  Pozostaje tylko kontynuować każdego dnia, aby stało się to pozytywne myślenie, radość i miłość do siebie prawdziwym przejawieniem siebie. Dziękuję Ci Elu!!!

Ludmiła

 • Droga Elu.. Twój kurs jest rewelacyjny, bardzo pomaga mi w rehabilitacji po wypadku spowodowanym przez „głupotę” mojego myślenia. Teraz już widzę, że sam jestem odpowiedzialny za wszystko co mnie spotyka. Teraz już widzę, że muszę z większym spokojem i cierpliwością podejmować swoje decyzje. DZIĘKUJĘ

Ryszard

 • Pragnę napisać, że podjęcie decyzji o braniu udziału w programach Eli to bardzo dobra decyzja. Wiem, że to nie jest koniec:) Dlaczego? Od kilku lat interesuję się tematyka przyciągania. Przeczytałam kilka dobrych książek. Jednak poznanie Eli, jej  strony www i warsztatów dopiero mi uświadomiło o co tak naprawdę chodzi. Odniosłam wrażenie , że owszem książki są super ,ale tak jakby nie do końca chciano ujawnić  wszystkie tajniki, które ujawnia Ela. Mam do niej ogromne zaufanie. Jest to osoba piękna wewnętrznie i zewnętrznie, szczera, dobra, życząca ludziom wszystkiego dobrego. Polecam ze szczerego serca wszystkim ludziom, którzy są gotowi na zmiany i chcą coś zmienić.

Magdalena Life Coach

 • Witaj Elu ! Kiedy rano otwieram pocztę z Twoją wiadomością wiem, że czeka mnie coś wspaniałego.  Czasem to refleksja, która pomaga dokonać wyboru i cieszyć się nim. Czasem inspiracja tak ogromna, że zaraz po przeczytaniu siadam i tworzę lepszą wersję siebie lub swoich doświadczeń. Najbardziej na mnie działają “efekty końcowe”, radość towarzyszy mi od początku ich tworzenia. Potem dopieszczam je szczegółami i radość jeszcze bardziej wzrasta – cudowne zajęcie, a najważniejsze, że mogę zauważać jak moje samopoczucie ciągle się poprawia. Jestem wypełniona podziwem, uznaniem i wdzięcznością a moi znajomi zaczynają pytać – co się wydarzyło, że wciąż mam tak wspaniałe samopoczucie. Świat wokół mnie rozświetlił się, ludzie stali się jeszcze bardziej życzliwi, nie ma przeszkód, pieniądze płyną swobodnie - po prostu cudowne doświadczenia. To była bardzo dobra inwestycja. Jestem pełna uznania i podziwu dla tego co robisz ! Robisz to wspaniale, dopieszczasz szczegóły, inspirujesz i czuje się w tym Twoje serce. Jestem ogromnie wdzięczna, że pojawiłaś się na mojej drodze i dajesz tyle przyjemności. Pięknie dziękuję. Życzę Ci dalszych cudownych projektów i samych radosnych dni w Twoich doświadczeniach. Dziękuję, dziękuję, dziękuję .

Maria

——————————————————————————————-

Wszystkie szkolenia: